Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

amnesia reactions

Artariel

Öne çıkan mesajlar

liberal said:

Oyun sonu(ymuş)

said:
Don't forget... some things mustn't be forgotten. The shadow hunting me... I must hurry. My name is Daniel, I live in London at... at... Mayfair... What have I done? This is crazy. Don't forget, don't forget. I must stop him. Focus! My name is... is... I am Daniel.

said:
19th of August, 1839.

I wish I could ask you how much you remember. I don't know if there will be anything left after I consume this drink. Don't be afraid Daniel. I can't tell you why, but know this..I choose to forget. Try to find comfort and strength in that fact. There is a purpose, you are my final effort to put things right. God willing, the name Alexander of Brennenburg still invokes bitter anger in you. If not, this will sound horrible. Go to the Inner Sanctum, find Alexander and kill him. His body is old and weak, and yours, young and strong. He will be no match for you. One last thing. A Shadow is following you. It's a living nightmare, breaking down reality. I have tried everything, and there is no way to fight back. You need to escape it as long as you can. 'Redeem us both Daniel. Descend into the darkness where Alexander waits and murder him.

Your former self,

Daniel.

amnesia candır.

Şpoyler taktırıldı/müdürüyet
taktırılamadı, şimdi taktırıldı.

ABİ OYUNUN BAŞI O NE SONU AHAHAHAHAHAHAHA

http://i.imgur.com/41WXV.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

manyak mısınız arkadaşım sorunlu musunuz!ruh hastası mısınız?!bir insan korkmaktan acı yemekten acı cekmekten niye hoşlanır. sm mi takılıyorsunuz. oyunun oynanınısını bile izliyemedim!

ya o acının bağımlısı oluyosun oyunu oynadıkça. ragequit atınca için içine sığmıyor, merak ediyosun lan geçse miydim orayı diye hop devam ediyosun. öyle mazoşist yapıyo insanı işte
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:

liberal said:

Oyun sonu(ymuş)

said:
Don't forget... some things mustn't be forgotten. The shadow hunting me... I must hurry. My name is Daniel, I live in London at... at... Mayfair... What have I done? This is crazy. Don't forget, don't forget. I must stop him. Focus! My name is... is... I am Daniel.

said:
19th of August, 1839.

I wish I could ask you how much you remember. I don't know if there will be anything left after I consume this drink. Don't be afraid Daniel. I can't tell you why, but know this..I choose to forget. Try to find comfort and strength in that fact. There is a purpose, you are my final effort to put things right. God willing, the name Alexander of Brennenburg still invokes bitter anger in you. If not, this will sound horrible. Go to the Inner Sanctum, find Alexander and kill him. His body is old and weak, and yours, young and strong. He will be no match for you. One last thing. A Shadow is following you. It's a living nightmare, breaking down reality. I have tried everything, and there is no way to fight back. You need to escape it as long as you can. 'Redeem us both Daniel. Descend into the darkness where Alexander waits and murder him.

Your former self,

Daniel.

amnesia candır.

Şpoyler taktırıldı/müdürüyet
taktırılamadı, şimdi taktırıldı.

ABİ OYUNUN BAŞI O NE SONU AHAHAHAHAHAHAHA

http://i.imgur.com/41WXV.jpg

Anaa ben bunu oyunun sonundaki olayı açıklayan mektuplardan sandım değil miydi.

amnesia potionını içtiğimizi sonda öğreniyoruz gibi hatırlıyorum nedense

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
olay o abi zaten anlamadınız, oyunun yarattığı psikolojik zedelenmeyi yaşamaktansa camdan atlayıp ölün daha iyi diyorum. zaten o pencerenin olduğu yer oyunun en iğrenç yerlerinden biraz önce

böyle o çeşme olan ana odaya ilk girişn falan için bi umut doluyo diyosun tamam hacı bi yamuk olrusa ben bu odaya kaçarım hiç bişey olmaz bana burda haçlı bayrakları falan oo süper, sonra iki dolaşıp bi dönüyosun havuzda ceset her yer kıpkırmızı falan önce umutlandırıp sonra hepsini geri alıyo falan

Sosyal ağlarda paylaş

bu oyun saf korku ya

hele

sewersda kırık demirlerle kapatılmış yer görüyosun, demirlere tıkladığında "impossible to get through" mesajını alıyosun. tüh burası değil deyip bir odaya giriyosun ki, öyle bir varlık oradan geçmiş ki gruntu bile ikiye bölüp param parça etmiş. o korkuyla merdivenlerden aşağı indiğinde bomba gibi bir ses geliyor, muhteşem bir korku müziği giriyor ve o yaratık her neyse, kırılması imkansız olan o demirleri param parça ediyor. işte ilk brute ile orada tanışıyoruz. o bomba sesiyle az önce gruntun parçalandığı odada korku içinde bekliyosun ve o demir kıran yaratık kapını parçalamaya başlıyor.

oyundaki birkaç ragequitimden birini burada attım çünkü o girdiğiniz oda kapalı, saklanmanız çok zor. meğersem çok ileri gitmeden basıp gidiyomuş bürüt bey.

bu brute denen varlık oyundaki laudanum ihtiyacını sıfırlıyor çünkü tek atıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

yab bi de iki yollu bir yerde et parçası atıp bir canavarın (brute muydu acep?) dikkatini dağıtıp arkasından dolaşıyosun ya sonra biraz ileri gidip iyi tamam bu artık gelmez diye önündeki kapıyı açar açmaz patlayan korku müziği ve arkadan birden hızla yaklaşan RÖĞARARARA sesleri (burda kaka biraz baş veriyo tabi) koşarken önüne çıkan kapılar engeller falan son anda merdivene atlayıp tırmanmayı beceremeyip paramparça olmak (burda da ölüm sonrası rahatlayıp bırakıyosun sfsdf)

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
patiden bu oyunu oynayıp da reaksiyon vidyosu çeken yok mu yav ? biz çektik de koysam mı koymasam mı şüpheler içindeyim.

olay şu;

oyunu oynarken ekrandan gerçek mi yoksa oyundan mı olduğunu anlamadığımız bir hamam böceği geçiyor, plazmada oynuyoruz ortam full karanlık o yüzden anlayamıyoruz. sanity düşüktür diye açıklayamadık olayı 5 dakika sonra oyundan sandığımız hamamböceği oynayan arkadaşın ayağının üstünden geçiyor.

böyle bi tesadüf olamaz. ben hala ekrandakinin sanity düşük diye olan hamamböceği olduğuna inanıyorum, her sene ilaçlanan evde 6 senedir hamamböceği olmadığı için biraz alta sıçış oldu. bir de ilk oynayış olunca ragequit çektik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...