Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

What You Need to Know About Patch 1.5.0

inyourmind

Öne çıkan mesajlar

said:

Battle.net
Chat no longer scrolls to the bottom of a chat window when a new message is added if a player has previously scrolled up in the chat window.

Bütün yenilikleri okurken beni en çok bu sevindirdi. Sayfanın yukarısında kalan iletileri okurken atılan yeni bir iletide scroll un sayfanın en altına düşmesi ve kaldığım yeri yukarıdan tekrar bulmaya çalışmak beni kıl ediyordu. Bu yenilik için bile bu patch yüklenir.
Sosyal ağlarda paylaş

20gb yer açtım bende +2-3 gb oldu peçten sonra, harddiski daha az kullandı bir şekilde totalde.

ama peç olmamış blizzard yapmış sıvamış, bu kadar competitive üstünde business dönen bir sektöre böyle olmamış peç gelir mi.

yok mu beta tester denen muhabbet bu adamlarda anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

20gb yer açtım bende +2-3 gb oldu peçten sonra, harddiski daha az kullandı bir şekilde totalde.

ama peç olmamış blizzard yapmış sıvamış, bu kadar competitive üstünde business dönen bir sektöre böyle olmamış peç gelir mi.

yok mu beta tester denen muhabbet bu adamlarda anlamıyorum.

Betası çıkmıştı ki ben paylaşmıştım hatta SC2 CHAT başlığı altında.Ama yeterli feedback almadılar sanırsam pek ipleyen olmadığından herhalde.Bir de daha yeni çıktı elbet fix'ler gelecek köklü bir patch çünkü o yüzden bu kadar adamların üzerine gidilmesi bana saçma geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Huzeyfe said:

Blizzard'ın yapacağı işin ben...

FPS ile ilgili sorun var çok azınlık bir kısımda.

Ben de o kısım içine girdim. Starcraft 2 sitesinde technical problemlerde falan birkaç kişi yazı yazmış.

Şu şartlarda bir bk oynanmıyor.

O fps sorunu bende de var.1024x768 her şey low'a çektim bana mısın demedi.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

şimdi patch yapıyoda, 9gb yer vardı, yetmiyo dedi, 20gb yer açtım tekrar başlattım, 1.29gb'lık patch indiriyo su anda.

bu 1.29gb mı 15gb falan olucak? yoksa daha sonra patchler bekliyo mu?

abi zannımca eski patchlerden kalan kalabalıgı kaldırıyo
o sebeble dosyaları acıyo duzenliyo felan
geçici surelik bi yere ihtiyacı oluyo
Sosyal ağlarda paylaş

ben yuklemeyedim bu patchi. optimization takilip duruyor yuzde 2 de. tonla adam benim gibi.

ayrica ne gerek vardi bu patche hala da anlamis degilim. bir de cok eski bir laptop kullaniyorum, 4 yasinda bir sony vaio. zaten her sey min calistiriyordu sc2 yi. simdi bir de yeni grafik arayuz falan derken cakilacak alet patchlemeyi basarsam bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Ordakileri yaptım hiçbir şey değişmedi, aksine daha da takılmaya başladı.

FPS sorunu derken oyun boyunca FPS'nin düşük olması değil benim sorunum.

Mesela normalde 60 civarı FPS'm vardı benim patchden önce.

Şimdi de 60 FPS var ama 5 saniyede bir o Fps 10'a düşüyor ve sinir bozucu takılmalar meydana geliyor. Ve oyun oynanmaz hale geliyor. Oyun ilerledikçe takılma hızı da artıyor falan.

Hatta blizzardın sitesine bunla ilgili konular açılmış, sayfalarca yazı yazılmış oyuncular tarafından.

Blizz eline gözüne bulaştırdı, acil toparlaması gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...