Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Parapsikolojik Olaylar

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

ben ruya gormuyorum lan ama bizim cocuk wc diye dolabina cis yapmisti bir kere bildigin uyur gezer,gece kalkip gozler acik "baba bak deniz cok dalgali ben bogulurum vs diyor ,noluyor lan demiyorum artik "sudan korkma kizim"falan diyorum bide iman power var tabii ....

"abdestsiz dayina namazmi dayanir " demis eskilerden biri :p
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Forumda bakındımda böyle bir başlık yok. Dün başımdan geçen garip bir olay sanırım sadece bu kategoriye girer.

Gece 4 suları, uyuyorum. Evde tekim. Derken rüyamda akşam vakti bir otobüsteyim. O an otobüse biri biniyor ve herkes irkilerek o adama bakıyor. Hani olur ya arka taraftan binerler ve sen dönüp bakmaya tenezül etmesin. Öyle bir şey ama konuştuğum kişi bile o adama gözü takılıyor. Tam o anda biri boğazımın sağ tarafına tek bir parmağı ile hafifçe dokunuyor, bende uyanıp uyanmama arasında kalıyorum, derken diğer parmağının tırnağını boğazımın diğer tarafına geçiriyor ve o acıyla hemen uyandım ve etrafıma bakındım. Kimse yoktu.

Daha önce de çok benzer bir olay, yarı uyku halinde (üskattaki televizyon sesini duyuyordum) biri ayağımın altını tırnağı sürtmüştü. Şimdide boğazıma böyle bir müdahale geldi. Rüya olsa herhalde üst katın televizyonunu duymam?

Biri açıklarsa sevinirim...

abi sana tavsiyem bunu yahoo answer a yaz

ben canım sıkıldıgında acıp okuyorum oranın parapsikoloji bolumunu sanırım en fazla rate alan bolumlerden biri,yabancılar daha meraklı bu şeylere oturup sayfalarca yorum yapan medyumlar felan var,yahoo answers a yaz bunu
Sosyal ağlarda paylaş

CaNNi said:

rüya görürken etraftaki seslerin rüyaya dahil olması normal bi durum.

Abi bu çok creepy bi durum ya. Mesela rüyamda yere bir şey düşüyo, düşmesi zaman alıyo ama düşerken çıkardığı ses dışarıdan gelen bir ses ile senkron. Sanki rüyada bilinçaltı dışarıdan o sesin geleceğini biliyor ve ona göre kurguluyor olayı. Çok garip ama hep oluyo bana.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

CaNNi said:

rüya görürken etraftaki seslerin rüyaya dahil olması normal bi durum.

Abi bu çok creepy bi durum ya. Mesela rüyamda yere bir şey düşüyo, düşmesi zaman alıyo ama düşerken çıkardığı ses dışarıdan gelen bir ses ile senkron. Sanki rüyada bilinçaltı dışarıdan o sesin geleceğini biliyor ve ona göre kurguluyor olayı. Çok garip ama hep oluyo bana.

abi ne diyonuz ya ben uyurken behlülün o ilk dizisi televizyonda açıktı bir cenaze sahnesi vardı ve birebir o sahnedeydim sağolsun televizyon sdf

ulan bula bula behlüllü diziyi buldu beynim kaç tane ortaçağ, kılıç şovalye temalı filmde,dizide uyuya kalmışımdır birini kurgulamadı düdük
Sosyal ağlarda paylaş

GreenPeace77 said:

biri boğazımın sağ tarafına tek bir parmağı ile hafifçe dokunuyor
derken diğer parmağının tırnağını boğazımın diğer tarafına geçiriyor
biri ayağımın altını tırnağı sürtmüştü

mağdursun arkadaşım güçüklükten kalma bilinç altında yer etmiş profesyonel destek alman lazım geçmiş olsun:(

Bu Simge'nin memeler de tam rüyalıktı ya sdf
Sosyal ağlarda paylaş

patatespresi said:

Ractamainus said:

arkadaşım yanımda defalarca gözü açık uykuya daldı. daha doğrusu normal yatıyor, 5 dk geçiyor, gözü açılıyor. bu sırada rüya görüyor aslında ama dışarıya da algısı kapalı değil. rüya gördüğünün de bilincinde. bir tür lucid dreaming hali.

neyse cin min değil ama bir yandan çığlık atmaya çalışırken, hafif iniltilerle ve donuk gözlerle bana bakması ve dediğine göre kendisini uyandırmam için yardım beklemesi falan.. ilk yaşadığımda bayağı şok olmuştum. alışınca nöbet tutar gibi bekliyordum öyle, ses gelince sarsarak uyandırıyordum.

ahhaha bu ne

arkadaşı gandalfmış. adam pipin.
Sosyal ağlarda paylaş

GreenPeace77 said:

biri boğazımın sağ tarafına tek bir parmağı ile hafifçe dokunuyor
derken diğer parmağının tırnağını boğazımın diğer tarafına geçiriyor
biri ayağımın altını tırnağı sürtmüştü

mağdursun arkadaşım güçüklükten kalma bilinç altında yer etmiş profesyonel destek alman lazım geçmiş olsun:(

sağlam göğüs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...