Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir muzik vardi (Turk filmlerinden biri...)

Afterdeep

Öne çıkan mesajlar

Hani Kadir Inanirla Turkan Soray'in oynadigi bir film vardi. bunlar kan dalavali 2 ayri ailedendi. Kadir Inanir hep bir muzikle diz cokup oynuyordu karsisinda turkay Soray'in. sonunda vuruluyorlardi el ele verip. O Kadir Inanir'in dans ettigi sarkinin adini bilen varmidir? Veya nerden bulabilecegimi? (Not: Cahit Berkay-Alyazmalim degil :))[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher
Necrocks - Necromancer - 1L8
Olcayto - Infiltrator - 3L4
Alaattin -Sorcerer - 2L3
Olcayto - Nightshade - 3L0 - ML4 - Assistant Tailor

Now in Sydney, Australia...
Sosyal ağlarda paylaş

en sonda türkan şoray evlenirken kadir inanır çıkıp zeybek gibi bişey yapıyor sonra elini uzatıyor türkan şoray da tutuyor.sonra ikisini de vuruyorlar sanırım o film...[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
John_Petrucci, 30 Ekim 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
en sonda türkan şoray evlenirken kadir inanır çıkıp zeybek gibi bişey yapıyor sonra elini uzatıyor türkan şoray da tutuyor.sonra ikisini de vuruyorlar sanırım o film...

Evet o film iste :) O sarki[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher
Alaattin -Sorcerer - 2L3

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fordcus, 30 Ekim 2004 14:08 tarihinde demiş ki:
Hahaha koptum yaa... Diz çöküp oynuyordu ne demek? Zauauh. Onun bir ismi var .

Kusura bakma ya gunde 10 saat Ingilizce konusunca biraz koreliyor Turkce. Gormeyeli bilmislerin sayisi cok artmis yazik ya...[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher
Alaattin -Sorcerer - 2L3

Sosyal ağlarda paylaş

dila hanım ın sonunda evleniolar mıydıkine? ben evlenmiolar die hatırlıorum. neyse şarkı cahit berkay ın yine dila hanım diye geçio. kazaa da fln var. ben indirdiydim.[signature][hline]"In despair, there are the most intense enjoyments, if one is acutely aware of one's own hopelessnes""
Fedor Dostoevsky
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...