Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eurovision (Örovizyon)

Grease

Öne çıkan mesajlar

HELAL BE NASI SEVİNDİM ANNATAMAM Bİ ANDA DAMARIM TUTTU İŞTE AMA HARBİDEN EN GÜZEL İSVEÇLE BİZDİK BELÇİKA YARISMAYA NERDEN GİRDİ ANLAMADIM SOKUK SÖZLERİYLE AZ DAHA GEÇİODU. HELAL TÜRKİYE. COK KASTILAR AMA DEĞDİ. SENEYE TÜRKİYE'DEYİZ. BEN ŞİMDİDEN YERİMİ AYIRTAYIM :P :D[hline]ICQ: 4435695
Sosyal ağlarda paylaş

Walla Izlemezdim Normalde Simdide Izlemezdim Ama Puanlamada Cekisme Olunca Butun Islerimi Birakip gittim Ve Izledim Gercekten Duygulandim Guzeldi Tebrik Ediyorum Burdan Emegi Gecen Herkezi
p.s:Bu Tv Kanalllarinin ben ta.... biri yayiyni kesip bildirmedim allahin televole hatunlari kaza yapinca yayin kesen salaklar boyle buyuk bir gurur icin yayinlarini kesmeyi birakin bir altyazı bile gecmediler..[hline]Absolute & Lonely....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kobe, 25 May 2003 01:32 tarihinde demiş ki:
Walla Izlemezdim Normalde Simdide Izlemezdim Ama Puanlamada Cekisme Olunca Butun Islerimi Birakip gittim Ve Izledim Gercekten Duygulandim Guzeldi Tebrik Ediyorum Burdan Emegi Gecen Herkezi
p.s:Bu Tv Kanalllarinin ben ta.... biri yayiyni kesip bildirmedim allahin televole hatunlari kaza yapinca yayin kesen salaklar boyle buyuk bir gurur icin yayinlarini kesmeyi birakin bir altyazı bile gecmediler..[hline]Absolute & Lonely....

ATv yayın içinde yayınyaptı[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 25 May 2003 01:34 tarihinde demiş ki:
niye nasıl türk imajı ya ? kardeşim tüm türkler tek karakaşlı, esmer tenli insanlar mı ? o da türk o da türk.

everyway that i can[hline]You know what capitalism is? Getting fucked!

ironi?[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...
Sosyal ağlarda paylaş

ahuahuaa inanılır gibi değil!!!!!! BİZ KAZANDIIIIIIIIIIKKKKKKKK!!!!!!!!! acayip mutluyum. Helal olsun en sonunda bizde 1. olduk bukadar istedikten sonra. Bu 1.lik 25 yılın ürünüdür. Yinede şu müzik yarışmasına bile politikayı karıştırmasalar olmaz. Bizim farklı 1. olmamız gerekirdi ama olsun,kimse engel olamadı. Önce güzellik yarışması,şimdi örovizyon şarkı yarışması. İşallah sporda da dişe gelir bir zafer elde ederiz. Neyse konuyu dağatmayalım. Bakalım seneye Türkiyedeki erovizyon nasıl olacak :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...