Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilim yayma cemiyeti

Odeon

Öne çıkan mesajlar

hocam bizde giderdik küçük yaşta cumalara hatta vakıf evinde kalan üniversite öğrencileri abilerimiz vardı, ne oldu şimdi ben cemaatçimi oldum hayır herşey ailede biiter. şuan belki dünyanın en büyük kapitalist firmalarından birinde çalışıyorum. din olgusunada ihtiyac duyuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

recaikutan said:

oncekendimi said:

16 yasinda evlendigi sabit olan peygambere iftira atmak cahillik degil benim hakli ve isabetli :p elestirilerimmi cahillik?

Haydi ateistler bunuda açıklayın!!!

noldu hocam biraktin partiyi gulu gulu danscilarina elaleme maskara oldu...

Sen onu bunu bırakta ne içirdiler sana onu söyle gerçekten çok merak içindeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şu işkembeden sallama olaylarını bıraksakta katı delillerle gelsek.

ya da şöyle diyelim inanç inançtır(dini bağlamda). belge melge gerekmez ki özünde zaten ispat edilebilir bişi yok. inanan için etmeye de gerek yok. Ama burası özgür ve herkesin(!) sabit fikirli olduğu bir platform. herkes herşeye bok atabilir bu sebeple. ne yoruyorsunuz kendinizi anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

kimse kimsenin agzini burnunu kiramaz,neden herkrs hakkinda fikirlerinizi rahatlikla soyluyorsunuz da is mustafa kemal e gelince dogu perincege gelince aslan kesiliyorsunuz?dogrulari yanlislari olan yasayan bir organizmayi elestirmek en dogal hakkim ,kimsede beni cahillikle vs ile itham edemez ...

Aşağılıktan daha aşağı nasıl olunur, her yazdığın yazı ile gösteriyorsun.ulan kalitesiz insan!Atatürk'e Rus kucağına oturuyor demenin nesi fikir özgürlüğü ya da fikir açıklamak?Resmen hakaret ediyorsun?! Sen Atatürk'ü, Doğu Perinçek'i eleştirsen bana ne? Ama sen eleştirmiyor,doğrudan hakaret ediyorsun Atatürk'e?! Düpedüz hakaret ediyorsun, şu memlekette eğer adalet sistemi tamamen hükümetin eline geçmemiş olsa senin şu ettiğin hakaretlerden dolayı hapis yatman gerekir.Ama "nasıl olsa devir benim devrim,sallarım ben önüme gelene" diyorsun ya, ben de bir daha tekrarlıyorum, çok gaza geldin-çok gaza geldiniz, bir tarafın sıkıyorsa bu görüşlerini herhangi bir ortamda sesli dile getir bakalım, eminim her ortamda "kimse kimsenin ağzını burnunu kıramaz" lafını çürütecek delikanlı bir insan evladı çıkacaktır. İğrendim lan senden!!!
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

oncekendimi said:

kimse kimsenin agzini burnunu kiramaz,neden herkrs hakkinda fikirlerinizi rahatlikla soyluyorsunuz da is mustafa kemal e gelince dogu perincege gelince aslan kesiliyorsunuz?dogrulari yanlislari olan yasayan bir organizmayi elestirmek en dogal hakkim ,kimsede beni cahillikle vs ile itham edemez ...

Aşağılıktan daha aşağı nasıl olunur, her yazdığın yazı ile gösteriyorsun.ulan kalitesiz insan!Atatürk'e Rus kucağına oturuyor demenin nesi fikir özgürlüğü ya da fikir açıklamak?Resmen hakaret ediyorsun?! Sen Atatürk'ü, Doğu Perinçek'i eleştirsen bana ne? Ama sen eleştirmiyor,doğrudan hakaret ediyorsun Atatürk'e?! Düpedüz hakaret ediyorsun, şu memlekette eğer adalet sistemi tamamen hükümetin eline geçmemiş olsa senin şu ettiğin hakaretlerden dolayı hapis yatman gerekir.Ama "nasıl olsa devir benim devrim,sallarım ben önüme gelene" diyorsun ya, ben de bir daha tekrarlıyorum, çok gaza geldin-çok gaza geldiniz, bir tarafın sıkıyorsa bu görüşlerini herhangi bir ortamda sesli dile getir bakalım, eminim her ortamda "kimse kimsenin ağzını burnunu kıramaz" lafını çürütecek delikanlı bir insan evladı çıkacaktır. İğrendim lan senden!!!

cok sukur her devrin adami olmadim sizin gibi,amerikan arabalarina binip devrimciyim kafasi hic bir seyle kiyas edilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Sufi said:

a grubu b grubunu sürekli birilerinin kucağına oturmakla itham ederse b grubu da a grubunu bi kucağa oturmkla itham eder günü birinde. sonuçta başkalarının kıçıyla kucağıyla uğraşan iki grup da edepten muaf görünüyor.

hayir arkadasim ,ben hakaret etmiyorum ,ters mantik olarak gor.adam saidi nursiye bile hincindankucumsemesinden saidi kurdi diyor .adamlar alkisliyor sonraki mesajlarinda hem milliyetci hem irkci hem ceyrek devrimci hem agzi kufur kokan birisi nasil olur ? cetoritto denilen insan da vucut buluyor
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

askin sarabi

ben mecnun idim ,colde leyla ararken

leyla mecnun olurmu ,o sicakta donmadan

be hey ahmak aski sorma,yanan anlar halimden

yakup anlar halden yusuf bilmez derdini...

yani senin sarhos sandigin insanlar belkide askin sarhosu anlatilmaz ki yasaman lazim :)

selam

boşluğu virgülden önce değil sonra koyuyoruz.

birisi söylemeliydi artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Sufi said:

a grubu b grubunu sürekli birilerinin kucağına oturmakla itham ederse b grubu da a grubunu bi kucağa oturmkla itham eder günü birinde. sonuçta başkalarının kıçıyla kucağıyla uğraşan iki grup da edepten muaf görünüyor.

ne güzel bir yorum, ne kadar seviyeli, ne kadar yapıcı, ne kadar dürüstçe...Atatürk'ün Rus kucağına oturduğunu iddia eden bir saygısız insan a grubu mu luyor, b grubu mu oluyor?
sırf şurada bana muhalefet olsun diye bu adama sahip çıkmak, arka çıkmak yakışıyor mu sana?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...