Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batman'in Colorado'daki ilk gösteriminde şok saldırı

paspatur

Öne çıkan mesajlar

Yoo gayette güzel yazmış Viktor, tüm dünyayı yangın yerine çeviren hergün yüzlerce masumun kanına giren bir ülke için ne ki bu. Bence de viral olabilir olay, zaten adam yelek bile giymiş o derece planlı yani

Tam anlamıylan Romalılar gibi yaşıyorlar 9/11 sonrası iyice izole ettikleri ülkelerinde. Dışardan bulaşan yok içerden oluyor arada işte
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Yoo gayette güzel yazmış Viktor, tüm dünyayı yangın yerine çeviren hergün yüzlerce masumun kanına giren bir ülke için ne ki bu. Bence de viral olabilir olay, zaten adam yelek bile giymiş o derece planlı yani

Tam anlamıylan Romalılar gibi yaşıyorlar 9/11 sonrası iyice izole ettikleri ülkelerinde. Dışardan bulaşan yok içerden oluyor arada işte

ya insanlar ölmesi üzücü aslında bir tarafa vuracam derken aynı hataya düşmemek lazım da..

sonuçta arkadaş ölüm ölümdür yahu, dünya kaynayan kazan. Klasiğe gitmek istemesem de bilmemkaç saniyede bir insan önlenebilir sebeplerden ölüyor ve sürekli ölüyor. Batman manyağı bir tanesi çıkmış, sinemada insanları taramış. Tamam üzücü ama bu kadar. Sosyolojik araştırmasını yapsınlar, super-hero youth'larının, çuvaldızı kendilerine batırsınlar biraz da.

Resmen her filmlerinde saçma salak kendilerini aklama. Bu filmin fragmanında da misal. İnsanlar açlıktan ölürken bu hayatı yaşamanın hesabını vereceksiniz diyor hatunun teki. Ama ne olacak? bunlar tükaka olacak, bruce wayne the dark night gelecek dertler bitecek. o kadar basit değil işte o.

Viral fln olacağına da inanmıyorum ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

NoTwisT said:

Bu muslimler terorist sivillerde olurse olsun iyi olmus diyen dallamalarla, Amariga somuruyo butun dunyayi coluk cocuk olmus banane lan diyen okuzler arasinda hic fark yok. Insanlardan tiksinir oldum her milletten/kulturden/dinden boyle tipleri gore gore.

İnsanlar bööle elden gelen bişey yok, beğenmiyorsan gidip ormanda babunların arasında yaşa mesut mutlu

edit: Bizim coğrafyamızda (Irak-Suriye) günde 200-300 kişi ölüyor, tonlan çocukta ölüyor aralarında ama istatistik gibi geçiyor tüm dünya. Bu savaşların akan kanın baş sorumlusu ve tetikcisi de o olayın olduğu ülke zaten.

Elindeki Hollywood gücüyle de savaşı ölümü her eve sokan insanlara doğal bişey gibi gösteren kalpleri taşlaştıran yine o ülke
O yüzden kırk yılın başında olmuş bir olay beni etkilemedi açıkcası, bizim coğrafyanın bizim ülkenin olayları beni yeterince ilgilendiriyor ve üzüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sonuna kadar somurucekler olayi, demisti dersiniz

olen insanlarin aileleri disinda hickimsnein umrunda degil orda olenler, BIR ANA AGLIYOR GOZLERI YASLIIII modunda

1-)kendi basiniza veya sevdikleirnizin basina gelicgeindne korkup urktunuz, a.k.a. ego

2-)safkan moral faggotry, duyarli insanim, iyi insanim, hassas insanim ayagi ile NASIL OLUR, O INSANLARI NASIIIL OLDURURLEEEER :(((((, gene saf ego

kimse bana okyanusun otesindeki bi ulkede omrunde tanimadigi insanlarin olumune filan uzuldugunu soylemesin, yakinlarimizin olumune bile sirf onlari bir daha goremiyicez, konusamiycaz diye kendimiz icin uzuluyoruz

olum uzulucek bisey degil, hayatin gercegi, herkesin varicagi son durak

bugun batmande olmese yarin belki trafik kazasinda olecekti,o zaman ne duyucaktiniz nede bole ego patlamasi yasiycaktiniz

uzgunum ama insan psikolojisi tam olarak bole bisey, biraz rahat olun, sayili olan her dakikanizin keyfini cikarin cunki istikamet hepimiz icin ayni ehueheu
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

NoTwisT said:

Bu muslimler terorist sivillerde olurse olsun iyi olmus diyen dallamalarla, Amariga somuruyo butun dunyayi coluk cocuk olmus banane lan diyen okuzler arasinda hic fark yok. Insanlardan tiksinir oldum her milletten/kulturden/dinden boyle tipleri gore gore.

İnsanlar bööle elden gelen bişey yok, beğenmiyorsan gidip ormanda babunların arasında yaşa mesut mutlu

edit: Bizim coğrafyamızda (Irak-Suriye) günde 200-300 kişi ölüyor, tonlan çocukta ölüyor aralarında ama istatistik gibi geçiyor tüm dünya. Bu savaşların akan kanın baş sorumlusu ve tetikcisi de o olayın olduğu ülke zaten.

Elindeki Hollywood gücüyle de savaşı ölümü her eve sokan insanlara doğal bişey gibi gösteren kalpleri taşlaştıran yine o ülke
O yüzden kırk yılın başında olmuş bir olay beni etkilemedi açıkcası, bizim coğrafyanın bizim ülkenin olayları beni yeterince ilgilendiriyor ve üzüyor.

mesele bundan ibaret cips satisi gibi silah satilan ulkenin cocuklari birbirini yiyor iste
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

sen rahat olduğun için mi "ya üzüldüm " diyenlere "egonuzu dadmin edionuz" diye bağırıyon.dur yanlış yazdım... hll ya yine critleri döşemişsin ağzından bal damlıyor kralsın süpersin devam

kim lan?

benim altıma denk gelmiş. ama egonuzu dadmin ediyons etc demedim.

ben değilim olm bu
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Osuran_boğa said:

sen rahat olduğun için mi "ya üzüldüm " diyenlere "egonuzu dadmin edionuz" diye bağırıyon.dur yanlış yazdım... hll ya yine critleri döşemişsin ağzından bal damlıyor kralsın süpersin devam

kim lan?

benim altıma denk gelmiş. ama egonuzu dadmin ediyons etc demedim.

ben değilim olm bu

gercek dasa bu diil
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

sonuna kadar somurucekler olayi, demisti dersiniz

olen insanlarin aileleri disinda hickimsnein umrunda degil orda olenler, BIR ANA AGLIYOR GOZLERI YASLIIII modunda

1-)kendi basiniza veya sevdikleirnizin basina gelicgeindne korkup urktunuz, a.k.a. ego

2-)safkan moral faggotry, duyarli insanim, iyi insanim, hassas insanim ayagi ile NASIL OLUR, O INSANLARI NASIIIL OLDURURLEEEER :(((((, gene saf ego

kimse bana okyanusun otesindeki bi ulkede omrunde tanimadigi insanlarin olumune filan uzuldugunu soylemesin, yakinlarimizin olumune bile sirf onlari bir daha goremiyicez, konusamiycaz diye kendimiz icin uzuluyoruz

olum uzulucek bisey degil, hayatin gercegi, herkesin varicagi son durak

bugun batmande olmese yarin belki trafik kazasinda olecekti,o zaman ne duyucaktiniz nede bole ego patlamasi yasiycaktiniz

uzgunum ama insan psikolojisi tam olarak bole bisey, biraz rahat olun, sayili olan her dakikanizin keyfini cikarin cunki istikamet hepimiz icin ayni ehueheu

Bunu "safkan moral faggotry" olarak goren adama ne laf anlatilirki, empatiden bihaber, ilgi cekmek icin takla atan bi adam iste, bi ton var bunlardan heryerde.

Senin Amerikali versiyonunda ayni halti ortadogudaki siviller icin soyluyor. Bu elestirdigin adamlardan tek farkin o topraklarda dogmamis olman.

Kendin cal kendin oyna, meydan senin. Babunlara laf anlatma sansim daha coktur muhtemelen. Tatarin tavsiyesine uymak lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

elma armut gene

ortadogudaki sivil muhabbeti istenirse onune gecilebilicek birsey, o insanlar 3-5 kisi yuzunden tesadufen yanlsi yerde yanlis zamanda bulunduklari icin oldurulmuyorlar

bu ise trafik kazasi, yangin vs vs gibi bir olay gayet, bireysel silahlanmaya yesil isik yaktigin surece var olucak benzer olaylar ki bole dramatize etmek cok manasiz, en cok film sirketi kazanicak bu olaydan, eger filmi gosterimden kaldirirlar 1 sene otelerlerse olenlerin hatirasina saygi icin, gelir burda acik acik adamlarin gunahini aldim ozur dilerim derim

anders efendi gecen sene planli bir sekilde bunun kac kati insani oldurdu, bir kisi bile ders almamis demekki dicem ama columbine dan sonra hala ayni kafada devam eden bir milletten bahsediyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...