Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telefon mesajı ile taciz iddiası..

flippersing

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
14 tam sınır, hakaretten 5 yıl yersin, yaşın küçük diye onu 1 yıla indirirler sonra da 2.000 TL para cezasına çevirirler.

Kanıtlayamazsın bir şeyde, elinde numarayı yanlış aldım diye belge mi var?

Gitti karne hediyeleri lise bitene kadar alacağın.
Sosyal ağlarda paylaş

patatespresi said:

kamışa su yürüdü mü

mesaj atarak yürümedi normalde yürüyo..

3-5 ay mı.. kendimi öldürürüm daha iyi lan ben camdan atlıyorum by

Ayrıca kanıtlayabilirim teamspeak programında numaranın yanlış verilmiş halinin konuşma kayıtları duruyodur.. savcılık araştırır heralde?
Sosyal ağlarda paylaş

flippersing said:

Özel konuşmalar değil.
Ben kayıt altına almıyorum programın kendisi konuşma geçmişini kaydediyor.
Ayrıca arkadaşla aramızda geçen muhabbet telefondaki bayanla aramızdaki geçen muhabbet değil kayıt olayı.

Şimdi programı yüklerken sormuştur o sana tüm şartları kabul ediyomusun diye sende ettin yani programın suçu yok bu durumda sen kayıt etmesin seçeneğini işaretleyecektin.

Sanırım buda 2-3 sene koyar sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle yaptım zaten 2 saattir oyun oynuyorum.. derdimi bir yere anlatmasam patlayacaktım.. ha bir şey olacak falan diyede heycanlanmadım. sadece böyle bi iddia ile evime kağıt gelirse annemin babamın yüzüne nasıl bakarım? (baskıcı bir ailem yok :D)

Programın kayıt etmeme seçeneği yok program kendisi o özelliği barındırıyor.. ses kayıtlarının bulunduğu sunucuda yani.
Sosyal ağlarda paylaş

flippersing said:

patatespresi said:

kamışa su yürüdü mü

mesaj atarak yürümedi normalde yürüyo..

3-5 ay mı.. kendimi öldürürüm daha iyi lan ben camdan atlıyorum by

Ayrıca kanıtlayabilirim teamspeak programında numaranın yanlış verilmiş halinin konuşma kayıtları duruyodur.. savcılık araştırır heralde?

savcilik burasi warrocktr degil derse napcan
Sosyal ağlarda paylaş

Birincisi ben normalde küfür etmeyi sevmem sadece yakın olduğum arkadaşla muhabbet konusu olduğunda küfür ederim.
ikincisi hayatım boyunca hiçbir hile açmadım
üçüncüsü kuzey güney,breaking bad,supernatural,2 brooks girl harici dizi izlemem. suskunları hiç izlemedim.. neyse çok çocuk yerine koydunuz beni belki 14 yaşında olgun bir insanım? kendinize şimdilik iyi bakın forumdan çıkıyorum sonra yine burdayım.. arkamdan konuşmayın :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...