Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telefon mesajı ile taciz iddiası..

flippersing

Öne çıkan mesajlar

1 hafta önce telefon numarasını aldığım yakın arkadaşıma 3 kelimelik küfürlü bir mesaj attım.. Numaranın son harfini yanlış vermiş kendisi yanlış verdiğinden dolayı mesajım bir bayana gitti sonradan farkettiğimde özür dilemek aklıma gelmedi. dahada mesaj atmadım 1 hafta sonra telefondan bir bayan aradı bana mesaj atmışsınız falan bende dedim teyze siz kimsiniz falan? benim ismimi sordu 11880den de öğrenirim söylemezsen dedi.. bende ismimi verdim sanırım suç duyurusunda bulunacak.. Şimdi yapmadığım bi suç için evime kağıtmı gelecek? bu nasıl iştir yahu. Yapsam neyse şimdi aileme 50 saat olayı açıklamak zorundamı kalacağim? veya bu genç yaşımda mahkemeleremi çıkacağım :D Olayı açıklamama bile izin vermeden şu kadınların üste çıkma ses tonuyla konuşarak sesimi 50 defa kesti.. tekrar arayıp olayı anlatmaya çalıştığımda telefon kapalıydı. bende kendisine mesajla son rakamı yanlış yazdım vs dedim arayıp sorabilirsiniz teamspeak adlı konuşma programında konuşma geçmişimiz var arkadaşımla dedim ve bir daha mesaj atmadım? şimdi kadının beni dinlemeden böyle yapması o kadar sinirimi bozduki. sanki allahın ince ses tonlu kızıyla işim olacakmış gibi.. kendisini bir şey sanıp tavır atmalar.. 14 yaşındaki çocuğa artislenmeler falan.. daha 14 yaşındayım yahu ne telefon tacizciliği?!?!?
Sosyal ağlarda paylaş

Bak yumurcak anlattıklarını doğru farzediyorum, bence rahat ol iş ciddiye biner resmi kurumlara yansırsa biraz yorulursun ama sonuçta bişey olmaz, o arkadaşının numarası ile bayanın numarasının son rakamları dışında aynı olması bile seni kurtarabilir, yada mahkemede kadın seni görür amanda aman ne tatlıymış der vazgeçer alksdag
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...