Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telefon Alicam sunnara ne dersiniz?

Kithnos

Öne çıkan mesajlar

• Admin
ben erkenden saat 9 gibi giderim
o saatte güsel pazarlık yapıyorum siftah açmak için adamlar indirim yapıyorlar
birde ogleden sonra ve aksam saatlerinde pek ilgilenmezler nedeni ise bütün günün yorgunlugu artık bole fazla umursamıyorlarda sabah 9-10 gibi gittinmi güzel oluyo ehe :P

geçen gün zaten bütün dükkanları gezmiştim
trimpod
512mb xd kart
cep tel
sordum heryerde fiyatlarıda az çok ogrendim işte nere pahalı nere ucuz fln :)[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 09 Ekim 2004 19:22 tarihinde demiş ki:
sordum heryerde fiyatlarıda az çok ogrendim işte nere pahalı nere ucuz fln :)

+1
heryere sormadan almayın sakın bazı yerler +30 40 milyon koyuyo ehe[signature][hline] Ever felt away with me
Just once that all I need
Entwined in finding you one day
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
başka alacak fln var mı?
olmazsa aynı anda gidelim bi indirimde öyle yaparız ehe :)

bak dogubank içinde degil bi arka sokagında adliyenin karsısında var cama yazmış bissürü tel fiyatlarını fln orası ucuz+garantili

t630 a cektikleri fiyatlar
395-400-410-420 arası değişiyor

bazısı netcell bazısı genpa bazısı kvk garantili
kvk garantili olanlar daha pahalı oluyor sebebi ise herhangi bir sorunda anında yardım etmeleri ve daha kaliteli olmaları imiş

tabi birde bu garantili kutulu olanlarda içindeki parçalarada bakmak lzm adam daha ucuz deyip ne bilim mmc kartını 32mb yerine 8mb fln koyar veya data cable içindedir ama vermez vs (zaten dubai,taiwan da fln hep boyle yapıyorlar)[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Mesela sx1 garantili kutuda gelen parçalar:

standart: SX1 telefon, stereo kulaklık PTT HHS 550, data kablosu USB DCA-540, Li-Ion pil 1000 mAh, standart şarj aleti , kullanım kılavuzu, CD (ürün demosu, interaktif yardım ve ekstra uygulamalar)

netten
http://www.siemens-mobile.com

http://www.nokia.com.tr

http://www.sonyericsson.com

sitelerine girip almayı düşündügünüz telefonun standart paketine fln bakın not alın öyle gidin dogubank a[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
Sosyal ağlarda paylaş

bende 5210 var cok memnunum muzıkk dınlemek ıstersen mp3 calar al kucuk olanlardan 100 milyon fln ben oyle yapacam n gage fln tum telefonlar hikaye bence nokia milleti kazikliyo tum guzel ozelliklerin bi telefon da birlesen bi telefon varmi? ve bu nokia tum guzel eski tutulan telefonların uretimini kaldiriyor ( n gage ) kamera icin alacaksaniz gidin digital fotoraf makınesı alın ne kadar kaliteli cekiyor fotolari bakin bide şoyle dusunun dediginiz telefonları n fıyatı bır adamın maaşina denk geliyor o parayla neler yapilir neler telefon alirken cok dikkat edin maddi durumunuzu ben bugun azda n gage alacaktim 500 milyon a sonra dusundum neden iri telefonu aliyorum guzelim telefonu birakiyorum diye sonra sırf mp3 icin biraktigimi anladim ve mp3 calar almaya karar verdim onun icin telefon alirken cok dikkat edin[signature][hline]İced Earth
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
cep telefonu ile fotograf cekmek konusunda aynı fikirdeyim fakat bana lzm olan telda symbian uyumlu mp3 calan fm radyosu olan 65k renk ekranı olan cok büyük olmayan(suan 3300 var 4 yıllık telefonum biraz şişik ve kot pantalon cebinde fln kasıntı duruyo sevmiyorum) bir telefon kamerası olması hiç önemli degil olmasa daha iyi

simdi bu istekleri mi karsılayan bütün telefonlardada kamera var olmasa daha az masraf olsa keşke diyorum

zaten her daim yanımda 3/4 pro fuji s5000 digital foto makinem var napayım cep telefonunun kolpa lenslerini ehe :P[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 09 Ekim 2004 19:55 tarihinde demiş ki:
cep telefonu ile fotograf cekmek konusunda aynı fikirdeyim fakat bana lzm olan telda symbian uyumlu mp3 calan fm radyosu olan 65k renk ekranı olan cok büyük olmayan(suan 3300 var 4 yıllık telefonum biraz şişik ve kot pantalon cebinde fln kasıntı duruyo sevmiyorum) bir telefon kamerası olması hiç önemli degil olmasa daha iyi

simdi bu istekleri mi karsılayan bütün telefonlardada kamera var olmasa daha az masraf olsa keşke diyorum

zaten her daim yanımda 3/4 pro fuji s5000 digital foto makinem var napayım cep telefonunun kolpa lenslerini ehe :P

kral wj miz tamam da abi onun yerine al mp3 calar ne ugrasiyon cok para telefonlar yinede keyfın bılır[signature][hline]İced Earth
Sosyal ağlarda paylaş

4x zoom (program ile 36x zoom) 1280*1024 boyutlarında miss gibi fotoraflar çekiyorum valla 7610um ile...
Ayrıca creative digital foto makineside var telefonumdan daha iyi fotoraflar çekiyor ama malesef ve malesef onunla biyerleri arayamıyorum cebime koyup gezdiremiyorum.. tabi benim gibi foto çekmeye meraklı değilseniz gereksiz gibi gözükebilir 1,3Megapixellik bir kamerası olan telefon..
ama ben her ortamda foto çekmeyi severim..[signature][hline]| Mail | Lominadze | ME |
| News | Sheref | Msn |
| GB Moderator |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sheref, 09 Ekim 2004 20:12 tarihinde demiş ki:
4x zoom (program ile 36x zoom) 1280*1024 boyutlarında miss gibi fotoraflar çekiyorum valla 7610um ile...
Ayrıca creative digital foto makineside var telefonumdan daha iyi fotoraflar çekiyor ama malesef ve malesef onunla biyerleri arayamıyorum cebime koyup gezdiremiyorum.. tabi benim gibi foto çekmeye meraklı değilseniz gereksiz gibi gözükebilir 1,3Megapixellik bir kamerası olan telefon..
ama ben her ortamda foto çekmeyi severim..

abi tamamda dedigin telefon 1 milyar kusur telefon[signature][hline]İced Earth
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kaish, 09 Ekim 2004 20:18 tarihinde demiş ki:

abi tamamda dedigin telefon 1 milyar kusur telefon

pardon bak o açıdan hiç düşünmemiştim..
6600 Alın o zaman 2. eli 450 milyon hafif pazarlıkla daha ucuzada bağlanabilir..
4-5 software yükleyerek gayet kullanışlı bir telefona sahip olabilirsiniz...
bide kapak değiştirdinizmi işte size marjinal kullanışlı ve kaliteli bir telefon...
yada sizlere 7610'u taxitle almanızı önerebilirm gerçi o zaman 1,200,000,000 e falan geliyo ama...
bide sizlere görüntü ve karizma açısından kardeşimin telefonunu önerebilirm:
Siyah kapaklı 7200 geçen ay 800 milyona almıştık tabi 2. el yada kaçak alırsanız daha ucuza bile gelir...[signature][hline]| Mail | Lominadze | ME |
| News | Sheref | Msn |
| GB Moderator |
Sosyal ağlarda paylaş

sheref zengin abi bizim gibi zugurtlerle isi olmaz onu bouhuh :)

bence 1 milyar o telefona verecegine k700i al 0.7 pixel mi ne cekiyor o da. 41 mb hafıza mp3 tur bluetooth dur radyodur carttur curttur her bişey var. bi de sony yeni bi model cıkarak 262k renk! boyle cift kat elips seklinde bisey ikiye acılıyo bilmem kaç zilyon pixeli var video cartdır curtdur hepsi var. radyo da var. daha gelmedi ama. bayağı da pahalı olacak 1.5 milyar felam :) sheref dısında kimse beklemesin yani :)[signature][hline]eger tek bir dilek dileme hakkım olsaydı, bu hakkımı kullanmamayı dilerdim...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 09 Ekim 2004 20:29 tarihinde demiş ki:
sheref zengin abi bizim gibi zugurtlerle isi olmaz onu bouhuh :)

bence 1 milyar o telefona verecegine k700i al 0.7 pixel mi ne cekiyor o da. 41 mb hafıza mp3 tur bluetooth dur radyodur carttur curttur her bişey var. bi de sony yeni bi model cıkarak 262k renk! boyle cift kat elips seklinde bisey ikiye acılıyo bilmem kaç zilyon pixeli var video cartdır curtdur hepsi var. radyo da var. daha gelmedi ama. bayağı da pahalı olacak 1.5 milyar felam :) sheref dısında kimse beklemesin yani :)

ne alakası var canım zenginlikle?
ne zman çıkıyo :D
kendime almam da pederde ericsson hastalığı var..[signature][hline]| Mail | Lominadze | ME |
| News | Sheref | Msn |
| GB Moderator |
Sosyal ağlarda paylaş

ne zaman cıkar bilinmez ama bi bak istersen

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gb&lc=en&ver=4000&template=pp1_1_1&zone=pp&lm=pp1&pid=10140

maynak bişey pda gibi dörünüyo ama alttan yuvarlayarak yana dogru acıyosun tuslar var yani.[signature][hline]eger tek bir dilek dileme hakkım olsaydı, bu hakkımı kullanmamayı dilerdim...
Sosyal ağlarda paylaş

ya kamera ozeligi icin 400-500 hatta hic yokken fazladan 600 kaat bayilmak istemiorm. N-gage de her bisi war ama artik satilmio ve malesef buyuk... bu 6230 da fena degil . ufak gorunuo. oyle gorunce ohannes bu da ne lan dedirtmicek bi tasarimi var yani.. we takasla simdlik 370 mlyn a alabiliorm...

Hadi Dyna iiyice arastir ... T630 alicam dion da bizim ark aldi gecen hafta . 2.5 mb mi 4 mb mi ne hafisasi var. 2 resm 2 oyun 2 melodi atiyon doluyo walla :P ... seye de bak istersen Siemens in reklami wardi ya futbol stadinini cep ekranina yerlestiriodu.. mp3 calio olmasi lasim b thooth yok infrared war 14 mb hafiza war o da ole bisi...

sen bi dolas sirkeci civarini.
alinabilcek tellerin... Siemens nokia sony/eric in 4-5 modelini garatili we garntisiz buldugun min fiyatlari yaz en iyisi buraya :P...

ne zor is bu tel almak ya.. Peki sey diyicem 6230 boyutlarinda
mp3 calan b thoothlu we arttirilablr memory li baska tel yok mu ??? ( nokia olmasi sart degil motorlo v.s de olablr )

Hee bi de diyolar nokia 2nci eli hizli gider flm . tel aldigmz zmn 1-2 hatta daha fazla kullanan insanlariz. ztn 2 sene sonra istesende satamassin 2nci eli hizli gitse nolur :P .. sanki ticaretine girces isin.,. zorla nokia aldirtio bu tukkan sahipleri
Sosyal ağlarda paylaş

abi cok pahalı olmasın ve kalite olsun istiyosan o kamera farkı fiyatına sana k700i verelim :)

600 milyon fark biraz sallamissin kamerasız 4096 renk standart bişi 250-300 milyon, e kameralı iyi bi telefon 600 milyon.[signature][hline]eger tek bir dilek dileme hakkım olsaydı, bu hakkımı kullanmamayı dilerdim...

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 09 Ekim 2004 23:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...