Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telefon Alicam sunnara ne dersiniz?

Kithnos

Öne çıkan mesajlar

said:
fizban, 30 Ekim 2004 16:28 tarihinde demiş ki:
efenim cep tel. deiştirmek durumundayım, benim t68 i iyiden iyiye saçmaladı. 3 alternatif buldum, param da fazla yok telefona verecek, c65, 6610i, cx65.

hangisini tavsiye edersiniz ? yani c65 ile cx65 çok şekilli gözüktüler de, pek bi beğendim.

Bende C65 var, sinirimi bozan tek yanı, kameranın sesi kapatılmıyor, her çekişte uyuz bir ses çıkartıyor, derste resim çekemiyoruz yahu :)[signature][hline]Alper vs Madam Tirevil:
- Alper, viens au tableau.
- HASSKTTTTRR YEAAAA!!!
Alper vs Şenay:
- Alper oğlum, kutuplara doğru yerleşim nasıldır?
- Soğuğa dayanıklı betonarme evler vardır hocam.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
W3r3wolf, 30 Ekim 2004 20:29 tarihinde demiş ki:
Bende C65 var, sinirimi bozan tek yanı, kameranın sesi kapatılmıyor, her çekişte uyuz bir ses çıkartıyor, derste resim çekemiyoruz yahu :)

Bizim sınıftaki arkadaşta var, internetten baya aradım. Bilgisayarına bağlama şansın varsa gizli klasörleri açıp o dosyanın yerine sessiz bir dosya koyacaksın.
Bide oyun oynarken paso elim rehber tuşuna gidiodu, can sıkıcı bir olay..
Not: Siemensin yeni nesil telefonlarından biri: http://www.siemens-mobile.com/cds/frontdoor/0,2241,hq_en_0_60065_rArNrNrNrN,00.html[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com ---- Hayatına çeşni kat!

[Bu mesaj McsPeyn tarafından 30 Ekim 2004 22:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 30 Ekim 2004 20:48 tarihinde demiş ki:
hm peki çekim kalitesi nasıl bilgisayara aktarınca ? memnun musun diğer özelliklerinden ? tuş takımı rahat mı vs..

Çok özelliği yok, IrDA, Java gibi şeyler işte özellikleri.
Bilgisayara hiç aktarmadım resim falan. Tuş takımı da rahat bana göre.[signature][hline]Alper vs Madam Tirevil:
- Alper, viens au tableau.
- HASSKTTTTRR YEAAAA!!!
Alper vs Şenay:
- Alper oğlum, kutuplara doğru yerleşim nasıldır?
- Soğuğa dayanıklı betonarme evler vardır hocam.
Sosyal ağlarda paylaş

bir telefon bayii sahibi olarak sana 6230 alma derim tel küçük olduğu için parça olasılıkla küçük ve hassas oluor hele birde para ksıtlaması oluncan dandik kullanım oluor ve cok hata oluyor telde servise verdiğin zamanda geçiştirme bir yapma olur ok uğrasırsın parcaları suan net bulunuomu ama onuda bilmiorum adamlar o yüzden parcalarada el atamıolar kas göz hesabı cöpe atar kalırsın sap gibi söyliim sana önerebileceğim Ericcson K700i hertürlü iğtiyacını görebilir . 41 mb hafıza sadece kötü yanı bu ama bluetooth ve pc si olan kişi icin pek sorun olmuo yani sıkılmadan günün akşamı değiştirebiliosun müzik vb. olayları birde kamerası 7610 kadar deil ama gün ışığında fotolar gayet net ama gece moduna sarkınca olay biraz cacığa bağlıyor . Ama illa foto dersen samsung D410 derim :D 262,144 renk kamerası VGA 640 x 480 pixel neyse teli ile sorunu olan kişi veya danısmak istiyen ö.m. atsın kısaca :P amma kısaya[signature][hline]a lot of people ask me...
dont leave
me a heart beat away...|mmm fucker..

Adamı keep inden alırım.Haberi olmaz !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...