Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çalışanların geniş sosyal hakları neden yok?

Chaotic

Öne çıkan mesajlar

Chaotic said:

abi o değil de. benim bu son söylediğim organizasyon fikri nasıl sizce? tutar mı yani? şirketiniz olsa küçük arada kiralar mıydınız?

tutabilir,yıllar önce mitsubishi fabrikasının motivasyon etkinliklerini izlemiştim internetten

sabahın köründe işçisi,muhendisi,yoneticisi hep beraber top oynuyorlar,maç sonunda bugun başarılı olacaz diye yemin falan ediyorlardı eheheh,piyasada var böyle fikirler zaten
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Sipeys daha gecen yil ingiterede ingilizce ogrenmiyor muydun, 1 yillik yonetici tecrubesi olan birisi icin cok konusmuyor musun?

Biraz yer ac da Chaotic gibi basarili kardeslerimiz konussun ilham versin muhabbeti genisletsin.

Ne kadar konuşacağımı sana mı soracağım? İngiltere'ye gidip 6 ay kaldım diye öncesinde tecrübem olmadığı anlamına mı geliyor?

Abi o kadar kötüsün, o kadar yetersizsin ki, gerçekten saniyeler bile olsa senin yetersizliğine harcamak istemiyorum.

Bel altı vurmaya çalışıyorsun kuş kadar aklınla ama stand up yapıyorsun başka bir şey değil :)

hadi öptüm.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

o degil şu an piyasada kurumlara / akademiye adam gibi matlab egitimi veren kurum eksikligi var,millet matlab bilmeden adını yazamaz dışarda bizdeki mühendislerin ( ben dahil ) bir çok eksigi var,kendi ogren desen başı var sonu yok keratanın yabancı dil gibi

çok güzel bir boşluk görmüşsün. biz de düşündüydük onu.

o konuda bir proje yaptım ben izzet diye bir arkadaşla ama. bir türlü hayata geçiremedik. geçirebilsek patlayacağını ümit ediyoruz. ama geçiremiyoruz bir türlü.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Sipeys bi bas git allaskina artik isin mi yok oh waii

senin yok mu? ha pardon var doğru.

fotoğraf çekip flickera upload ediyorsun. Fotoğrafçısın. Çok romantik bir blogun var. Senin işin de zor be hacıt, ekonomiye bunca katkın var, gelmiş burada vasıflı bir adam olarak vasıfsız adamların kahrını çekiyorsun :)

canım ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Chaotic said:

"nutella yerim" said:

o degil şu an piyasada kurumlara / akademiye adam gibi matlab egitimi veren kurum eksikligi var,millet matlab bilmeden adını yazamaz dışarda bizdeki mühendislerin ( ben dahil ) bir çok eksigi var,kendi ogren desen başı var sonu yok keratanın yabancı dil gibi

o konuda bir proje yaptım ben izzet diye bir arkadaşla ama. bir türlü hayata geçiremedik. geçirebilsek patlayacağını ümit ediyoruz. ama geçiremiyoruz bir türlü.

şu an piyasada bunu yapan 1 tek figes adında bir kurum var,onlar da tekel diye çok fahiş fiyatlardan veriyorlar,ben akademisyenim,makul olsa bulundugum okulda şu kursu almak isteyen 1000 tane muhendis var,getiririm firmayı adam gibi bir egitim duzenletirim,ama adamlar adam başı 500 tl falan istiyorlar sanırım,o yuzden talep gormuyor,amerikada felan matlab kendi veriyor bu egitimleri yuzlerce dolara,orda da pahalı gerci,sanırım tr de pahalı olması da bundan kaynaklanıyor,matlab firması güzel bir komisyon/telif istiyor,belki türklere bir şey bile kalmıyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Chaotic said:

izzet itü'den mi?

9 eylül tıptan abi
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

@nutella yerim:
abi matlab tutar.
hayatı epic kolaylaştıran bi program. eğitimini de evet herkes istiyor gerçekten.
@chaotic: itü'den bi izzet vardı matlab üstüne bişiler kasan da ondan dedim.

http://www.mathworks.com/matlabcentral/

abi ben şurdan çalılıyorum

http://www.mathworks.com/support/books/

surda da kitapları var

ama bilen birinin anlatması bambaşka oluyor,benimki learning by suffering
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

Chaotic said:

"nutella yerim" said:

şu an piyasada bunu yapan 1 tek figes adında bir kurum var,onlar da tekel diye çok fahiş fiyatlardan veriyorlar,ben akademisyenim,makul olsa bulundugum okulda şu kursu almak isteyen 1000 tane muhendis var,getiririm firmayı adam gibi bir egitim duzenletirim,ama adamlar adam başı 500 tl falan istiyorlar sanırım,o yuzden talep gormuyor,amerikada felan matlab kendi veriyor bu egitimleri yuzlerce dolara,orda da pahalı gerci,sanırım tr de pahalı olması da bundan kaynaklanıyor,matlab firması güzel bir komisyon/telif istiyor,belki türklere bir şey bile kalmıyordur.

OHAAA ADAMLAR DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ ŞEYİN LACİVERTİNİ YAPMIŞLAR!

ulan biri beni dinlese harbi zengin olur hea! :)
Sosyal ağlarda paylaş

Su an muhasebe burosunda staj yapiyorum daha lisanstayim fotografla da ogrenciyken iyi sayilabilecek paralar kazanmaya basladim ama meslegim olmaz heralde cesaret edemem cunku. simdilik kendime meslek begenecem bakalim ugrasiyoruz bir yandan okuyoruz tartisiyoruz ogreniyoruz ayikliyoruz eksigi fazlayi. Ben iyiyim sipeys sen iscilerine maas yetistircek stratejiler gelistir birak burda bos muhabbet cevirmeyi hos gozukmuyor gercekten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...