Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gerçek islam bu değil !

Feamer

Öne çıkan mesajlar

İyi de var olması, sizin müslüman olmanız, dendiği gibi İslam'ın kurallarına uymanızı gerektirmiyor. Pekala da Amazon ormanlarında doğmuş, Brezilya'da katolik bir ailede doğmuş olabilirdiniz. O yüzden Tanrı'nın var olmasının, İslam'ın gerçek olup olmaması ile yakından uzaktan alakası yok...
Sonuçta var olsa bile ve sizin dini kurallara uymamanız, hatta ona inanmamanız pek birşeyi değiştirmemeli. Kimsenin doğduktan otomatik olarak sırf doğduğu toplum ona inandığı için belli bir dine zorunlu olma gereksinimi yok. Haliyle var bile olsa, İslam en büyük din bile olsa ona inanmamak hiç birşeyi değiştirmemeli.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

İyi de var olması, sizin müslüman olmanız, dendiği gibi İslam'ın kurallarına uymanızı gerektirmiyor. Pekala da Amazon ormanlarında doğmuş, Brezilya'da katolik bir ailede doğmuş olabilirdiniz. O yüzden Tanrı'nın var olmasının, İslam'ın gerçek olup olmaması ile yakından uzaktan alakası yok...

Plagiarism
Sosyal ağlarda paylaş

Ne alaka ateistlikle, herkes gtune gore kural uyduruyor oruc tutmakla ilgili, yok agza su alip 3 damladan azi bogazdan gecerse oruc bozulmasmis, sekersiz sakiz cignenebilirmis, bilmemne icermeyen dis macunu ile disler fircalanabilirmis vs. diye uzayip gidiyor.

Bende oruc tutmayi kendime gore yorumladim, gayette mantikli oldu seyhlerin, hocalarin uydurduklarina gore sdfds

Edit: tuh, ezan okunurken 1 parca ekmek kacti bogazdan, sevap oranina %50 penalty geliyor bu durumda galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

oncekendimi said:

tarih paranin elinde oyuncak oldu artik ,emin ol 500 sene sonra amerika ve sovyetler mazlum milletler kategorisine girecek.senin gibi inanmak istedigi icin inananlarda vah vah diyecek...

hollywood filmlerinden hayatin akisini seyretmeye devam et iyi uykular sana....

öyle oldu valla

iste dedigim gibi bak tarih paranin elinde oyuncak oldu ,benim ceddim kabenin sacaklarini gecmeyecekvsekilde etrafini duzenlerken,medinede peygamberimin aziz ruhu rahatsiz olur dusuncesiyle tren raylarinin altina kece doserken , seyhulislam teymiyye nin yolunda gittiklerini iddia eden vehhabin dokuntuleri ebabilin yerle bir ettigi kafirden daha ileri gidiyorlar.nutellacik kabenin rabbi var onu merak etmiyorum korur onu nasilsa ,benim merak ettigim nokta sehir hayatina alismis kufurle ,kendine yeni ilahlar (para,tarikat seyhi,patron,nkadin vs) edinmis gunumuz muslumanlari baslarina Allahin va'di geldiginde ne yapacaklar acaba ?
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

"nutella yerim" said:

oncekendimi said:

tarih paranin elinde oyuncak oldu artik ,emin ol 500 sene sonra amerika ve sovyetler mazlum milletler kategorisine girecek.senin gibi inanmak istedigi icin inananlarda vah vah diyecek...

hollywood filmlerinden hayatin akisini seyretmeye devam et iyi uykular sana....

öyle oldu valla

iste dedigim gibi bak tarih paranin elinde oyuncak oldu ,benim ceddim kabenin sacaklarini gecmeyecekvsekilde etrafini duzenlerken,medinede peygamberimin aziz ruhu rahatsiz olur dusuncesiyle tren raylarinin altina kece doserken , seyhulislam teymiyye nin yolunda gittiklerini iddia eden vehhabin dokuntuleri ebabilin yerle bir ettigi kafirden daha ileri gidiyorlar.nutellacik kabenin rabbi var onu merak etmiyorum korur onu nasilsa ,benim merak ettigim nokta sehir hayatina alismis kufurle ,kendine yeni ilahlar (para,tarikat seyhi,patron,nkadin vs) edinmis gunumuz muslumanlari baslarina Allahin va'di geldiginde ne yapacaklar acaba ?

bence sen yine de ara sıra merak et

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...