Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2012 - 2013 Regular Season

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

iyileşme sürecinde tedaviyi hızlandırmak için almış, yani öyle diyorlar. 20 maç almasının sebebi de bu sanırım da yasaklı madde alıyorsun sonuçta, ne olursa olsun...

Türkiye'deyken almış birde, burada kullanmış. O sürece denk geliyormuş incelemelerdeki tahmini kullanım süresi

edit:

Yeni iddialara göre de farkında olmadan almış. Kendisi durumla ilgili TSİ 23:30'da basın toplantısı düzenleyecekmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

açıkladı, Türkiye'de omuz sakatlığı için antrenörü tarafından bir ilaç verilmiş. Kendisi de antrenöre güvenip, yasaklı madde olup olmadığını kontrol etmeden kullanmış. Vücuduna giren her maddeden ne olursa olsun kendisinin sorumlu olduğunu söylemiş ve kendisine güvenenleri yüz üstü bıraktığı için özür dilemiş.

Eğer ilaç bildirilseymiş sorun olmayabilirmiş deniyor birde, ayrıca cezası süresinde maaş alamayacakmış Hidayet ve bu da 2.9 milyon dolara denk geliyormuş.

yine edit: Gerçi doping cezası alan oyuncular içinde tarihteki en yüksek cezayı Hidayet'e vermişler. Zor artık buradan çevirmesi ya, hiç savunma falan da mı yapmamış nedir asfsd
Sosyal ağlarda paylaş

radagast62 said:

Topu değiştirmeye kalktılar, isyan çıktı geri döndüler eski toplara. Benzer sebepten bu formanın yaygınlaşması da imkansız bence. Oyuncuların büyük çoğunluğu temel alışkanlıklarını etkileyecek değişikliklere sıcak bakmıyor.

topun değişmesinin en büyük sebeplerinden biri, doğal bir madde olmadığı için oyuncuların ellerinde çizik mi nasır mı ne bişi yapıyordu. o noktada bitti zaten yeni top mop kalmadı...
Sosyal ağlarda paylaş

Hidayet'in basın toplantısı yeni bitti. Eurosport'un Twitter hesabından derliyorum şimdi benim yazdığım özetler dandik oluyor asdfsda

said:
Açıklaması çok zor. Aralık ayında test olmuştum. Dün gece haberim oldu. Araştırmam gerekirdi. Bu duruma düşmemeliydim. Ders alınacak bir hata yaptım. Pek çok sakatlıkla yüzleşiyoruz. Bu duruma düşmek kimse istemez. Kariyerimin en iyi yıllarını Orlando'da geçirdim. Yaza kadar bekleyip iki taraf için de neler olacağını göreceğiz. Bu herkes için iyi bir ders oldu. Her zaman iki kere hatta üç kere araştırma yapın. Bu duruma düşmeyin.

Performans arttırmak için ne bir ilaç ne de yasaklı bir madde kullandım. Omzumdaki sakatlığın iyileşmesi için kullandım. 100'ün üstünde testten geçtim. Daha önce ilaç kullanırken doğru insanlara soruyordum. Bu sefer bunu yapmadım. Sezon öncesi acımı dindirmek için ilaç kullandım. Kısa bir süre iyi hissettim ve bıraktım. Burada kuralla uymanız gerekiyor. Ülkenizde ne yaparsanız dikkatli olmanız ve araştırma yapmanız gerekiyor.

He birde GM Rob Hennigan, Hidayet'i sonuna kadar desteklediklerini söyledi. Hidayet'in arkasında durdular ve olayın tamamen yanlış anlaşılma olduğunu söylediler.

Takıma mal olmuş adam olunca böyle oluyor işte, Hidayet'te durup durup doping kullanacak bir adam değil zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...