Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2012 - 2013 Regular Season

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Sotto said:

Bu arada off topic biraz ama, uzun zamandır NBA'e uzak kalmıştım, şöyle tavsiye edebileceğiniz yabancı veya yerli güzel blog'lar var mıdır. Severim blog okumayı sıkıca takip de etmek istiyorum..

grantland.com sadece Bill Simmons ı okusan yeter
yazihaneden.com Kural-Çolakoğlu podcastleri eğlenceli, yazılar da iyi
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlarla tartışıyordum da burada da yazayım dedim.

Bogut'ta injury prone olmasaydı ve ufak ufakta olsa sürekli üstüne koyarak kariyerine sorunsuz devam etse NBA'in en sağlam uzunlarından biri olabileceğini iddia ettim. Duygusal olarak biraz abartarak en iyi üçe girerdi dedim ama nerden baksanız en iyi beşten olurdu sanırım.

Size desen var. Mental olarak gelişkin, sayı-reb-asist-blok-top çalma hepsi var. Şutu size'ına göre iyiydi.

Ne bilim Amar'e'i, P. Gasol'u, Bosh'u harcadığı maçları hatırlıyorum. Kötü zamanlarında, sakatlık sorunlarında rezil olduğunu da gerçi,

Keşkelerle gitmez tabii ama ben mi abartıyorum Bogut'u ya?
Sosyal ağlarda paylaş

Ersan'da bir olay var yalnız, çok çok çok kötü. Kontrat yılında efsaneleşip ardından düşüşe geçen çok adam var ama bu kadar derine batan adam çok az. Kontratı kaptım umurumda değil havasına girdiyse Drew Gooden ile birlikte yok olup gider benchte, kendini acilen toplaması gerek yoksa sonra takımda bulamayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Ersan'da bir olay var yalnız, çok çok çok kötü. Kontrat yılında efsaneleşip ardından düşüşe geçen çok adam var ama bu kadar derine batan adam çok az. Kontratı kaptım umurumda değil havasına girdiyse Drew Gooden ile birlikte yok olup gider benchte, kendini acilen toplaması gerek yoksa sonra takımda bulamayacak.

geceleri uyuyamıyorum falan tarzı bişey görmüştüm sanki
Sosyal ağlarda paylaş

raptoid said:

Omer icin soylenecek cok sey var, oyuna bakis acisi falan cok iyi bence, pas atiyor gereksiz islere girmiyor, serbest atis yuzdesini belli bir oranda arttirmis ve bence dahada artar, fizik desen super, ancak eklemem gerekirki daha cok sayi atmasi gerek.

Şu anda rebound per game listesinde 4. sırada Ömer. Muhteşem bir istatistik koyuyo bu sene. Ayni listede Dwight 8, noah 12, boozer 21. sırada falan. Aman nazar değmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Orlando bu sezon büyük alkışı hak ediyor ya, bu kadar kötü bir kadro ile bu kadar mücadele etmeleri başarı.

Özellikle evindeki maçlarda geri dönüşler, sonuna kadar savaşmalar beklenmeyecek derecede iyi. Deplasmanda yine yoklar ama evlerindeki maçlarda korkulan bir ekip olma yolunda ilerliyorlar yine,

dün 3. çeyrekte geri dönüp Boston'ı yeniyorlardı ki maç sonunu beceremeyip uzatmalara götürdüler ve orada kaybettiler. çok üzüldüm, hak etmiyorlardı :(

Hedo gelsin, birde sağlam uzun takviyesi olsun şu takıma biraz daha kaliteli olurlar. Sağlam bir kısa gerekiyor birde, Afflalo hıyarını niye aldılar orası çok tartışılır...
Sosyal ağlarda paylaş

Benim YILLARDIR hayalim, hedonun Latrell Sprewell gibi bi yıldızla ayni takımda oynaması 2/3 pozisyon değiştirerek ZEKA basketbolu sahaya koymalarıydı. Hala da söylüyorum NY zamanlarındaki bi Latrell ile bu orlando play offlarda herkesi zorlar.

http://youtu.be/PWdlPR8nGiY 49sayı attığı maç
http://youtu.be/ugphPVQHaaw bu da unutanlara Latrell anımsatması, arkada çalan parça berrrbat sesi kısıp izleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu koskoca ligde de Nets kadar karaktersiz ve kötü oynayan bir takım yoktur. Kimse diğer takımlara kadroları yetersizdi, oydu buydu diye kötü demesin. Net bir kötü takım varsa o da Nets'tir...

Bu kadro ile bu kadar temposuz ve rezil bir oyun sergilenmesi ancak Avery Johnson gibi rezil bir koçtan ve yancısı Deron'dan beklenebilirdi. Zaten Deron'da bir gariplik var, Utah'lıların ahı öyle bir tutmuş ki yetenekleri silinip gitmiş gibi duruyor...

İzledikçe sinirleniyorum şu Nets'i, açık açık ligin en kötü takımı ...

Atlanta veya Philadelpia'da farklı oynamıyor gerçi ama en azından yetersizliklerden dolayı o yöne kaydılar. Bu Nets çok çok adi bir takım ...
Sosyal ağlarda paylaş

yatırdı ya, kasa patlattık sadfsda

ama yok yani 2 maçtır izliyorum adamları bu sezon daha önce izlememiştim, yani içim daralıyor izlerken. Bu kadar kötü bir basketbol anlayışı olamaz abi, Avrupa takımları bile 24 saniyede hücum yapmayı bıraktı bunlar maçları bu şekilde kazanmayı kafaya koymuşlar ...

Yazıktır günahtır maçı izleyenlere lan ...

Ayrıca Ersan'da ilk beşi kaybetmeyi bekliyormuş. İLk beşten düştüğü ilk maçta adam 18 sayı 6 reb 2 asist 1 top çalma 1 blok koymuş. Altıncı adamlığa kassın bari
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...