Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Toplumdaki Eşcinsel Algısı

Ren

Öne çıkan mesajlar

algının sebebi bunun kimlik olarak bangır bangır surata vurulması.

Kimsenin eşcinsellerle derdi olduğunu sanmıyorum, ama bizde "ibne" onlarda "faggot" diye bir kelime varsa, bunun bi sebebi var.

Bu daha çok bazı şeyleri kimlik olarak kabullenmekle başlıyor. Başladıktan sonra, diğerlerini düşman ediyorsun ve sürekli olarak onu abartılı bir şekilde dışa vuruyorsun.

Ben de homofobiklik var biraz, ama bu erkeklere karşı yani lol "homo" lafı "eş" demek zaten, eşcinsellere karşı homofobiklik olmaması lazım çünkü erkek değil onlar ( kendi açımdan bakınca tabi ki karşı cinsin eşcinseli de var )

Neyse, konuyla alakalı esas rahatsız eden olgu, bunun bir kimlik olarak insanların gözüne sokulması. Yani bir kadın da yolda hayvan gibi kırıtarak yürüse, kezban gibi açılsa saçılsa hem göze hem mideye bi rahatsızlık veriyor. Aynı şekilde, ben de toplu taşıma araçlarında bacaklarını açarak oturan, erkekliğini hayvan gibi dışarı vuran adamlara karşı uyuz oluyorum.
Böyle bakınca olaya, büründükleri kimliği aşırıya vurar derecesinde yansıtan herkez, ister hetero ister homo olsun, diğer insanlara rahatsızlık veriyor bu da tepkiye sebep oluyor.
ha bence tepki verilmeli mi, yoo verilmemeli ama yapıcak bişi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Bana bulaşmadıktan sonra ne yaparlarsa yapsınlar. Bir kere bulaşma girişimleri olmuştu. 2010 a giriş yapacağımız gece o2 arena da matter diye bir clubdayım sven vath çalacak onun için gitmişim jagerbomb umu söyledim içiyorum ingiliz bebenin biri geldi baktı ben tekim işte merhaba bize katılmak istermisin filan bende ilk sevindim kız filan var diye elini bi gösterdi 5 tane gay tipli arkadaş sevine sevine bana bakıyorlar "no thanks" dedim geçtim. Onlarda anlayışla karşıladı mesela. O herkes özgürce ne istiyorsa yapsın bizi ilgilendirmez. Ama tüm erkeklerin gay kadınlarında lezbiyen olmasını istemem çünkü doğal denge bozulmuş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Polo yaka tshirtün yakasını dikip gezenlerden, Serdar Ortaç sevenlerden tırsıyorum ben daha çok. Ne geliyorsa hattori hanzolardan geliyor. Daha bir gayin gelip rahatsızlık verdiğini görmedim ya da yılbaşı Taksim'de kadınlara daldığını ya da bir erkeğe tecavüz ettiğini falan. Ne varsa hetorolarda var.
Sosyal ağlarda paylaş

lezbiyenleri seviyorum

orta yaştaki en büyük hayalim, büyük bir evde otururken çocuklara bakan çıtır ukraynalı dadı ile rus temizlikçi çıtırın lezbiyen olması falan.

ondan sonra bu çıtırların müslüman olup bana i believe in allah demeleri ve arkadaşlarını tavsiye etmeleri gibi tamamen ramazana uygun düşüncelerim falan var.

olm millete ne diğerlerinin cinsel hayatından çözemiyorum cts günü lezbiyen bi çiftin nişanlanmasını kutladım uzaktan. hiç seksi lezbiyen değiller tabii gerçek hayatta. ikisi de erkeğe benziyor. beni rahatsız eden durum kadının kadına benzememesiydi sadece.

lanet olsun benim için önemli olanı cinsel tercihi değil sadece şekilcilik lan! çok ilginç bak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...