Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HomeStory Cup 5

arayadis

Öne çıkan mesajlar

mvp hiç hazır deildi, bi an mvp dublorunumu yolladılar koreden die dusundum ama ülke farklı ortam cok yav$ak saat farkı macların cok gec oynanısı falan etkilenmis baya die dusundum
cunku mc çakalı alısık tam istedi ortam gaynatıp tokatlıo milleti
bide 1O numara maclar ortaya koyyo
onun dısındaki terranlardan zaten cok beklentim yoktu cloud yaratıcı biri deil hiç ummadın anda çok degisik bi hareket yapıcak potansiyelde biri deil iyi oyuncu ama çapı belli,
tarson white-ra nın bi gömlek altı zaten,
happy mvp yle aynı muabet istedigi oyunu ortaya koyamadı zaten koysada çok zeki bir oyuncu oldugunu soleyemem onunda capı belli,
namaa net lameri zaten

keske söle bilinmedik iyi 3-4 terran olsaydı turnuvada
dbs mesela cok bilmiodum fena deil ama oda APM/yaratıcılık bazında çapı belli biri gibime geldi
simdi su turnuvada flash tarzı biri olmalıydı bence terran acısından biraz zayıf kaldık
Sosyal ağlarda paylaş

bende ille flash demiorum zaten o tarz diorum, piyasayı tam bilmedim için çok isim sayamadım ama istedim tarz tam olarak
TLO nun betadamıydı metalopolisde nazgulle bi macı vardı nukeler BC ler heryerde bi aksion, o tarz oyunlar ortaya koyabilcek birileri lazım bize

kotu namaa bile map by rete nukele kıvrandırdı 20dk
Sosyal ağlarda paylaş

Memphis said:

bende ille flash demiorum zaten o tarz diorum, piyasayı tam bilmedim için çok isim sayamadım ama istedim tarz tam olarak
TLO nun betadamıydı metalopolisde nazgulle bi macı vardı nukeler BC ler heryerde bi aksion, o tarz oyunlar ortaya koyabilcek birileri lazım bize

kotu namaa bile map by rete nukele kıvrandırdı 20dk

bak ne güzel demişsin. beta da. yani patchlerle terran katledilmeden önce. oyunun şu haliyle bahsetmiş olduğun o oyunları görmek hayalden öteye gitmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...