Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2012-2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

kırmızı kart sonuna kadar haklıydı.

Nani yakınında rakip futbolcu olduğunu biliyor. O tabanını kaldırmasının nedeni müdahale edebilecek rakip futbolcuyu caydırmak. Kasıtlı olarak o tabanı kaldırıp öyle gidiyor topa. Rakip futbolcunun tam olarak yerini bilmek, vücudunun belli bir yerini hedef almak zorunda değil yani kasıt olması için. E çok ağır bi hareket, sakatlamaktan öte ciddi yaralanmaya sebep olabilir. Kırmızı haklıydı yani. Hakemin görevi futbolcunun sağlığını korumak sonuçta. Yoksa her önüne gelen sarı kartı göze alır kritik pozisyonlarda topa böyle çıkar. En kötü ihtimal sarı kart yanında rakip futbolcu sakatlanır oyundan çıkar. O zaman bütün futbolcular bu işi yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

e tamam ben de onu diyorum Screwy. İyi güzel kırmızı kart da her defasında çıkaramıyorlar o kartları. Ronaldo olsa o hareketi yapan o kırmızıyı çıkarabilir miydi çakır? Hele Messi olsa ordaki?
abi cıkaramayan utansın ne diyelim ona. Ben sakatlıktan cok cekmis bi adamım amerikan futbolunda "chop block" calınmadıgı icin. Kuralları bilmeyen hakemler yuzunden 2. senemde bırakmak zorunda kaldım amerikan futbolunu o yuzden bu tip seylere hic musahama gosteremiyorum her sey oncelikle sporcunun saglıgı. messi de cr de arkamı yesin.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

bourbon said:

Cuneyt bir daha ust duzey mac yonetemez. Moirinho bile gollere sevinmedi saygisindan.

saygısından? :) adam bu tip durumlarda zaten sevinmiyor. Barca'ya gol atınca sevinmedi. saygı ne alaka ahaha

abi inter barcelona maçını hatırlatirim sana ozman nasıl sevinmiyor ya
Sosyal ağlarda paylaş

bourbon said:

BiTcH_oFBaT said:

bourbon said:

Cuneyt bir daha ust duzey mac yonetemez. Moirinho bile gollere sevinmedi saygisindan.

saygısından? :) adam bu tip durumlarda zaten sevinmiyor. Barca'ya gol atınca sevinmedi. saygı ne alaka ahaha

abi inter barcelona maçını hatırlatirim sana ozman nasıl sevinmiyor ya

abi aynı şey mi? oha ne diyim. Daha neye sevindiğini anlayamamışsın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...