Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2012-2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

iarwain said:

Nuri Şahin > Liverpool

Başka bir zaman olsa bir Liverpool fanı olarak sevinirdim ama, şu transfer gerçekleşirse Nuri'nin 1 senesi daha kaybolur. Zaten gerçekleşmez tahminen, inanmıyorum bu kadar müsriflik yapacağına Pool'un,

O mevkii de 3 isim oynayacak desek, 4-3-3 sisteminde veya günümüzün modası 4-2-3-1'de iki, hücuma dönük bir orta saha vs. desek, neyse 3 adam işte,

Biri Gerrard, diğeri Joe Allen olacak. Kaldı mı bir, geçen sezon sakatlanana kadar mükemmel ötesi oynayan bir Lucas vardı, zaten defansif olarak takımın en kral oyuncularından biri, onu da koyarsan aha sana bitti 11 şansı.

Rotasyon mu dediniz? Charlie Adam gibi geleceğin Gerrard'ı denen eleman, altyapı ürünü İngiliz Necip Spearing, orta sahanın her yerinde oynayan Henderson var.

Nuri'yi bir kere hücumda kullanmak için rotasyon yok, DMC olarak görev alamayacağı da ortada. Liverpool için hem para kaybı hemde Nuri için zaman kaybı olur bu kiralama olursa,

edit: Üstüne üstlük forvet arkasına Clint Dempsey kesinlikle geliyor, Fulham'la pazarlıklar devam ediyor. Forvet arkasına yetiştirmek için Borini falan getirildi, Suarez'de ikili forvetin geri dönük kısmında mükemmel işler yapıyordu vs.,

Yok yani takımda Nuri'ye yer, Arsenal'in çok ihtiyacı olacak ama sfsad

lucas - allen - nuri olur orta sahada

enrikeyle cansın kanatlardar bindirir

cerard reis forvet arkasına kayar, zaten gerçek pozisyonu odur . çok iyi olur , gelecek sezon bol bol gerard golü asisti izleriz .

diamond tarzı bi diziliş , liverpool baya işi yapar öyle bir orta sahayla

liverpool güzel kadro kurmuş olur .
Sosyal ağlarda paylaş

etrafimda bu kadar kadin varken karsi koyamiyorum. seninde etrafinda bukadar olsa sende sanki kendi dedigini dinliceksin :) en azindan gunesli havada sapka takmayi kabullendim artik. isin ciddiyeti baya ciddiymis. yasadigim tedaviyi anlatsam varya. topicle bi alakasi yok ne diye yazioz buraya oda mechul hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

hakliyim said:

DarKRideR said:

iarwain said:

Nuri Şahin > Liverpool

Başka bir zaman olsa bir Liverpool fanı olarak sevinirdim ama, şu transfer gerçekleşirse Nuri'nin 1 senesi daha kaybolur. Zaten gerçekleşmez tahminen, inanmıyorum bu kadar müsriflik yapacağına Pool'un,

O mevkii de 3 isim oynayacak desek, 4-3-3 sisteminde veya günümüzün modası 4-2-3-1'de iki, hücuma dönük bir orta saha vs. desek, neyse 3 adam işte,

Biri Gerrard, diğeri Joe Allen olacak. Kaldı mı bir, geçen sezon sakatlanana kadar mükemmel ötesi oynayan bir Lucas vardı, zaten defansif olarak takımın en kral oyuncularından biri, onu da koyarsan aha sana bitti 11 şansı.

Rotasyon mu dediniz? Charlie Adam gibi geleceğin Gerrard'ı denen eleman, altyapı ürünü İngiliz Necip Spearing, orta sahanın her yerinde oynayan Henderson var.

Nuri'yi bir kere hücumda kullanmak için rotasyon yok, DMC olarak görev alamayacağı da ortada. Liverpool için hem para kaybı hemde Nuri için zaman kaybı olur bu kiralama olursa,

edit: Üstüne üstlük forvet arkasına Clint Dempsey kesinlikle geliyor, Fulham'la pazarlıklar devam ediyor. Forvet arkasına yetiştirmek için Borini falan getirildi, Suarez'de ikili forvetin geri dönük kısmında mükemmel işler yapıyordu vs.,

Yok yani takımda Nuri'ye yer, Arsenal'in çok ihtiyacı olacak ama sfsad

lucas - allen - nuri olur orta sahada

enrikeyle cansın kanatlardar bindirir

cerard reis forvet arkasına kayar, zaten gerçek pozisyonu odur . çok iyi olur , gelecek sezon bol bol gerard golü asisti izleriz .

diamond tarzı bi diziliş , liverpool baya işi yapar öyle bir orta sahayla

liverpool güzel kadro kurmuş olur .

brendan rodgers kariyeri boyunca defansif 4-3-3 ile oynattı takımlarını, Liverpool'da yıllardır hücuma dönük 4-3-3 oynuyordu. Kenny çift forveti denese de alışıldık bir düzen Rodgers'a ki zaten bu formasyona uygun çalışan TD'ler aranmıştı.

Yani TD'nin tercihi %75 4-3-3 olacak, forvet arkası oynatılacağını düşünmüyorum Gerrard'ın, ha ama olmaz mı olur :) Keşke olsa ne diyelim,

Borini-Gerrard-Downing
Suarez

tarzı bir hücum attı feci can yakar arkadan iyi destekleyenlerle,
Sosyal ağlarda paylaş

Nerdeee RvN ilahtı, RvP acaba Rooney'den top alabilecek mi o var. Gerçi Ferguson alır yarım sezon defans öğretir buna, adam eder.

Ha bu arada bence en önemli transferlerden biri:

Rodwell -> City

Hatırlamıyorum kaç yıldır ManU peşindeydi. Eleman 17sinde falan oynuyordu ilk 11de. Hatta gerçek mevkim stoper, bi gün mutlaka yeniden stoper olucam gibi açıklamaları falan vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Liverpool yine saç baş yolduracak gibi, bu basiretsizliği adı yok yani büyü yapmışlar takıma başka da bir açıklaması olamaz.

ilk yarı 5 net pozisyon, girmedi. Bir penaltısı verilmedi Pool'un, tek kale oynadılar neredeyse.

Top döndü dolaştı geldi 43'te WBA ender gelişen ataklarından birinde golü buldu...
Sosyal ağlarda paylaş

Joe Allen oturacaktır da Borini cidden balon ya, hiç ısınamadım.

Suarez'in hep kibirli bir oyunu vardı ama direk bencilliğe dökmüş işi, çeki düzen vermesi gerekiyor kendine.

Penaltı pozisyonuna kadar herşey iyiydi. Resmen kırmızı kart olayı bitirdi. Yazık, iyi oynuyorduk ama :(

Kenny'nin takımı daha çok güven veriyordu ama söylemek gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız yine birşey dikkatimi çekmişti maç sırasında, cidden kırmızıdan sonra takım biraz baskı yiyince direk oyundan düştüler. O ana kadar tek kale oynayan takım atağa çıkamadı neredeyse,

bu kadar teslimiyetçi olmak daha sezonun ilk maçından hiç iyi değil. Kenny'nin takımında böyle bir olay yoktu. Yenilseler bile sonuna kadar mücadele ediyorlardı. Çok azdır onun takımının oyundan bu şekilde düştüğü, belki hiç
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...