Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başbakan'a yayın yasağı yetkisi

S-H

Öne çıkan mesajlar

throine said:

eleştirilecek yanını eleştiririm, gerektiğinde tebrik de ederim. normal olan da bu zaten.

tabi "istemezükçülere" ve yapılan her şeye bok atan kitleye bu durum anormal gelebilir. demokratik sistem içinde evrensel standartlarda muhalefet anlayışından yoksunlar ne de olsa.

Sevgili evrensel demokrat Bikerede fetoyu eleştir inanayım sana :D
Sosyal ağlarda paylaş

ulusal yayınlar da, gündüz kuşağında ne zaman grup, hardcore, mature sex yayınlanır... hatta kadın programların da toplu şekilde konuklarında katıldığı sex alemleri çekilir canlı yayında orgy olur ben ozaman ulusal yayınları izlerim.

-evet elvan hanımın talibi köse bey soyunuyor.
-elvan hanım'a iki posta kayan köse bey kanının ısınmadığını söyledi... istemiyormuş!

adamın hakimiyeti var kontrol mekanizmasını yetersiz bulduğu için kendine has bir kontrol mekanizması yarattırmış gayette normal. umudum istediğim tarzda yayınların önünü açar bizde canlı kanlı izleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

feto seçilmiş bir siyasi lider midir? hayır.
inandığı dine mensup muyum? hayır.

tam olarak hangi malzemeye dayanarak neyi eleştirmeliyim?

hımm Müslüman değil ,Cemmmati yok ,Atatürkü sevmiyo ,tayyip eleştiriyo ,Akp li değil ,Amerikayı sevmiyo ,ne kaldıki başka nesin abicim sen ? o zaman yukarıda saydığım konularla ilgili bir yazı yazıldığında neden sen ilk atlıyosun yeni gelin gibi.

Anladım o zaman sen her konuya osuruktan muhalefetsin ,laf olsun beri gelsin bişiler yazda ne olursa hesabı.
Sosyal ağlarda paylaş

deady katılıyorum

feto denen herif amerikaya ağzına geleni söylerken nasıl olduysa kendisini ny'ta buldu. şimdi de ordan cemaati yönetiyor. atatürkvari demeyi geçtim atatürk gibi bir insanın adını ağza alırken bile insan dikkat etmeli diye düşünüyorum. ben ermeni asıllı türk vatandaşıyım eğer ben bunu hissediyorsam her türk evladı hissetmelidir diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...