Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kiralık ev semt öneri

Sir.Enis

Öne çıkan mesajlar

Chaotic said:

istanbulda yaşamayın.
gelin izmire size alsancak kıbrıs şehitlerinde 900 liraya mis gibi möbleli 3+1 daire ayarlayalım. beklediğiniz şey neyse ona doyun öğrencilik hayatınız boyunca.

lisedeyken hayalimdi izmir özellikle alsancak tarafı. artık soğudum galiba son sevgilimde izmirliydi git gel izmir yordu ve psikolojimi bozdu :)
Sosyal ağlarda paylaş

1600 TL'den aşağı bulacağın evler eğer çok çok çok çok çok şanslı değilsen ya pis bir mahallede çıkar, ya da ev bodrum katı/1.5mt tavan yüksekliği olan falan bir yer çıkar.

ağa hamamı caddesine falan bak derim oralarda şansa düşebiliyor bazen onun haricinde şişhane vs. tarafına hiç bakma, ha eğer sakata gelmeyiz diyorsan ilk postta da demişler flashtv nin orada bulabilirsin. ama 1300tl ye anca 1,5+1 falan bulursun oturulacak ev.

6 ay kadar aradım oradan biliyorum, emlakçı kartviziti koleksiyonum var.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de kiralara bakmistim gecen, 1800 den basliyo gibi gorunuyo oturulacak evler ve merkezi, 1500 e de var biraz uzaga gidersen (merkezi, besiktas/taksim/sisli/levent vs ye yakinligi)

kiralar beni sok etti tabii, 7 sene once besiktasta bi milyar civarina olan ev, iki milyar su an.

gerci maaslarda artmis saniyorum, ir iki yerden verilen maaslari duydum, onlarda artmis.

ben de donersem birinci secenek cihangir civari olursa bakalim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...