Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yavru, dişi siyam kedisi aranıyor...

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

Resimlere bakarken "Phoebe =(" başlığı altına atılmış olduğunu gördüm... Umarım düşündüğüm şey olmamıştır dedim, topic arattım ve malesef buldum :( . Başın saolsun.. Süfer bir kediymiş. Özellikle monitör karşısındaki fotolarına bayıldım.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
istanbula gidip gidemeyeceğimi, ne zaman gidebileceğimi falan bilemedim, denk gelmedi sürekli bişe çıktı

neyse sonunda gitmeyi başardım ve Sercan'ı arayıp sordum, birkaç günle kaçırmışım malesef, benden haber çıkmayınca vermiş kedilerini

biraz şansımdan biraz da salaklığımdan ötürü çok şirin bir siyam kedisini kaçırmış oldum yani[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

roz valla sana ayrılmıştı o kedi aslında, gelmeni beklicekti sercan ama alan kişi 4ünü birden almak istemiş. bahcesi olan villada yaşıo şuan o kudiler, hepsi birarada oynaşıyorlarmış. evde bebekte varmış birbirlerinden sıkıldıgında bebekle oynuyorlarmış. en azından kediler mutlu yani kötü birine gitmemişler. belkim bunu dymak sevindirir bi nebze?[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Web Site(ler)mizin Tarihçesi
Sosyal ağlarda paylaş

bana da anlattı biraz, ablasına falan da vermiş galiba, bi de hepsini birden almak istiyomuş diğerlerini alan kişi de, birini ayıramamış yani

belki de onlar için de benim için de hayırlısı budur napalım :)
nası olsa kaynağı onda duruyo, yine yavrulayacaklar ne ki :)

[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 02 Ağustos 2004 10:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
said:
karakedi, 11 Temmuz 2004 00:47 tarihinde demiş ki:
bunlardan biri :)

bakışlarından da anlaşılabileceği gibi sagdaki beni seviyor zaten :P

Hangisi sensin :-P

Şaka bi Yana Siyam kedisi arıyorum. Bulabileceim bi arkadaş benimle irtibata geçebilirmi??[signature][hline]Deniz, Yıldızlar, Yakamoz ve bir kupa nescafe...
Sosyal ağlarda paylaş

Süfer tatlı bunnar.

Keşke benim annemde kedi yada köpeğe izin verseydide bende böle cici cici kediler alabilseydim :-([signature][hline]Eğer kişi, akıllı ve çalışkan ise takdir et
Akıllı değil ama çalışkan ise dikkat et
Akıllı olupta tembel ise ikaz et
Hem akılsız, hem de tembel ise imha et...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...