Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucagimiz Suriye karasularının 8 mil açığına düştü

Editor

Öne çıkan mesajlar

hamsilipilav said:

o değilde ırak bize şamar atmış bugün. iyice rezili rüsva ettiler ülkeyi. teşekkürler akp.

Şunun sebebini anlamadım ben, Irak neye atarlandı bi anda?

Bi de biz zaten zırt pırt girmiyor muyuz Kuzey Irak'a pkkyı görüntülemek için falan? Onlara hava sahasını kapatmışlar falan deniliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

o değilde ırak bize şamar atmış bugün. iyice rezili rüsva ettiler ülkeyi. teşekkürler akp.

irakin atarlanma sebebi kandile yapilan hava harekatlari ,elektrik gitmis radarlari kesilmis bagdatda 2 thy ucagi mahsur kalmis.kuxey irak yonetiminden nie petrol alion beni sallamion diye ha bide seyi unuttum hasimi hala tr de malikide iranin kuklasi olduundsn atarlaniyo iste

velhasil i kelam;ortadogu cephesinde degisen bir sey yok
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
http://www.taraf.com.tr/haber/asker-hukumeti-hukumet-halki.htm

said:
Asker hükümeti, hükümet halkı...

...en kibar ifadesiyle “yanılttı.” Dünyaya F-4 jetinin uluslararası sahada düşürüldüğünü söyleyen Ankara şimdi “yanılgının” sorumlusunu arıyor

“Türkiye’ye ait F-4 jeti Suriye hava sahasında vuruldu.” Bu haber dün Taraf ’ın manşetinde yer aldı. Ankara temsilcimiz Lale Kemal, yabancı kaynaklarla yaptığı görüşmelerin ardından kaleme aldığı yazısında, gerek Kıbrıs’taki Britanya, gerekse İzmir’deki NATO üssündeki kayıtlarda, jetin uluslararası hava sahasında değil, Suriye hava sahası içerisinde vurulduğu bilgilerini paylaştı. Oysa Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, ilk gün kameralar karşısına geçmiş ve uçağın Suriye tarafından uluslararası sularda düşürüldüğünü açıklamış, Suriye’yi sert bir dille uyarmıştı.

Ancak gelinen nokta resmî açıklamanın tam tersini gösteriyor. Ankara haber karşısında derin bir sessizliğe bürünürken, sessizliğin çok yakın bir tarihte bozulacağı tahmin ediliyor. Ankara’dan haberle ilgili gün boyu herhangi bir açıklama yapılmayınca, iktidara yakın bazı isimlerle ve Ankaralı bazı gazeteci dostlarımla görüştüm.

Cemaat açık buldu mu affetmez. Baransu başlamış gene bavul haberciliğine. Suriye karasuları içinde düşürüldüğünü tahmin ediyoruz zaten ama cemaat ara ara bastırıyor hökümetimize. Çok çekişmeli geçiyor maçlar.
Sosyal ağlarda paylaş

öcümüzü aldık!!21
said:
Suriye savaş uçağı düştü
Suriye'nin Halep kentinde muhaliflerle Esad'a bağlı ordu arasındaki çatışmalar devam ederken, Suriye ordusuna ait bir savaş uçağının ülkenin doğusunda düştüğü belirtildi. Uçağın teknik bir sorundan düştüğü iddia edildi. Muhalifler ise uçağı düşürdüklerini savundu

http://www.ntvmsnbc.com/id/25373909
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Fistan da devlet sırrı saklar gibi yazmış lol gidiş istikametine göre önüne atacan işte silahın bıraktığı ize bakarak ayarlayacan kendini:)

Şimdi CNN internationalda da bunu tartıştılar, uyduruk makinalı tüfek tarzı şeylen jet inmez anca helikopter vurulur onlan alla alla dediler

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/203/685/conspiracy-keanu.jpg?1321901003
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...