Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucagimiz Suriye karasularının 8 mil açığına düştü

Editor

Öne çıkan mesajlar

Bu arada Suriye, resmi kanallarla uçağın düşüşüyle ilgili olarak üzüntülerini Türk tarafına bildirdi.

Suriye ben dusurdum demiyor ki dusmus uzulduk diyorlar

herhangi bir aciklamada yapilmamis... Suriye dusurup te Mualifler dusurdu de diyebilirler...

AYRICA :

"Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Rio dönüşü ayağının tozuyla Ankara'da güvenlik zirvesi toplayacak."
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Bu arada Suriye, resmi kanallarla uçağın düşüşüyle ilgili olarak üzüntülerini Türk tarafına bildirdi.

Suriye ben dusurdum demiyor ki dusmus uzulduk diyorlar

herhangi bir aciklamada yapilmamis... Suriye dusurup te Mualifler dusurdu de diyebilirler...

Olm alakaları olmasa üzüldük falan niye desinler, adamlar zaten uyuz oluyorlar bize tüm diplomasi/ticaret bitmiş, daha kalkıp alakaları olmayan uçakla ilgili yorum mu yapacaklar.

Ayrıca SkyTürk360'ta Altaylı canlı bağlantıda anlattı, Başbakan karşı taraf özürlerini iletti demiş uçakta
Sosyal ağlarda paylaş

GreenPeace77 said:

suriye karasularında ne işi var uçağımızın kim olsa düşürür, bence (bu suriyede olur israilde sam amcada bu işten fayda sağlıycak herkez olabilir) ikinci mavi marmara hava kuvvetleri pilotlarımız ve uçağımız oldu malesef, savaş sadece film lerde kalsın şakası bile yeter.

Suriye kara sularinda degildi Hayat da idi Turkiye sinirlari icindeydi dustugu yer ise Suriye su sinirinin 10km Uzagi idi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...