Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

bir de insan bazen rüyada sorun çözüyor ya. uyandığında o bunker dizaynı ne kadar mantıklı ve çığır açıcı gelmiştir kimbilir. ya unutuyosun ya da biraz düşününce "tırtmış lan aslında" diyosun.

ben de bu sabah 60lar türkiyesinde geçen bir cinayeti çözüyordum. sonra çözemedim uyandım sanırım sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

bir de insan bazen rüyada sorun çözüyor ya. uyandığında o bunker dizaynı ne kadar mantıklı ve çığır açıcı gelmiştir kimbilir. ya unutuyosun ya da biraz düşününce "tırtmış lan aslında" diyosun.

çok saçma geldi aslında ya rüyamda da.
fiber reinforced concrete neden dökmüyoruz diye düşündüm sadece.

olm ben rüya görmek gibi şeylerde iyi değilim zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Dizim inanılmaz sızlıyor günlük. Arkadaşımın düğününe gidecektim ama beraber gideceğim arkadaşımın babası ve aileden bikaç kişi kaza yabdılar gece gece oraya gitti bana da mesaj attı ödüm bokuma karıştı sonra sabah arayacağım dedi ama şarjı bitmiş geri arayana kadar da bi kafayı yedim biraz durumlarını öğrenene kadar falan. Eve yeni geldim sayılır yatıp uyumayı denedim ama sıkıntı var hala içimde uyuyamıyorum. Neyse en azından kendi yatağım lan uyuyamasam bile rahat yatacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Yok biraz kıtır kutur ses geliyor arada onun dışında fazla zorlamaktan

olm benim de sol dizde oluyo bu?! sporu biraz aksatınca başlamıştı, daha yeni geçti.

=/

Ha zorlamak diyosan sağ dizi kayak kazası yaparak çok fena zorladım geçen kış, çıkacak sandım hatta bi an ama sağ dizde bişey yok. Nası iş anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...