Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

farklı isimler altında alacaklar o parayı. bilmeyen adam anlamayacak bile kesilen paranın ne olduğunu.

günlük çok mal bi şekilde biskletten düştüm.bideyim yok ama motivasyon konsantrasyon kalmamış demek ki ben de. ne bok yiycegmi şaşırdım o kadar çok is var ki, fazlalılıgından ve oluşan sorunlarla ilgillenmekten hiç birine odaklanamıyorum. bakalım ne olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

copry said:

ARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRG!!!!

şu an seni öldürebilirim dasaaa , burnum boğazım her yerim yandı resmen :(

LOOOOOOOOOOOOOOOOL
sen yuttun mu ki suyu?
süper tuzlu mu yaptın? nedir?
38'C falan civarında sıcaklıktaki suyu, 1tatlı kaşığı tuz, yarım çay kaşığından da az karbonata ile dev bi bardakta karışıtırıver işte.

Yutmadim ama genzime kacti haliyle, yarim cay bardagina 2 tatli kasigi tuz attim ondan olsa gerek :)

İyi acti ama hayatta denemem bidaha oteivine devam
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

cok fena sinirlendim gene sudan sebeplerle birine dalasım var.

Bana dal O_o

Seele said:

terk edemiyorum :(

O konuda sana hala kırgınım...........,,,,,,,,,.........

kozalak said:

hacı sen hep uzaklarda tutuyon evi ya. gerçi ankarada uzak dediğin yer max yarım saat ama sıkıntı tabi. arabayla sıkıntı olmaz

Arabası var düdüğün daha bi kere gezdirmedi bile beter olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

çok pintiyim günlük çok. ben valla böyle değildim.

bir iş arkadaşım evleniyor diye para toplanıyor. bahaneyle köşe bucak kaçtım ilk millet bi versin listeye bakıp ona göre veririm diye. sonra evlenen kızla benimle aynı ilişki seviyesinde arkadaşa sordum ne kadar verdin diye, 50 lira vermiş. listeye bi göz ucuyla baktım 20 ler var ama 50 ler havada uçmuş. şimdi gidip 50 lira vermek gerek.

50 lira çok ama ya : / 20 versem 30 lira cebimde kalırdı halbüse. hem bir sene sonra tayin olacak gidecek arkadaş!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...