Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

m2'ye 15 insan sığmaz bence

afedersiniz ama bence copry burada yalan söylüyor. aynı zamanda rusları sadece insan olarak değerlendirmek ve kendi çevrelerinde izlemek isteyen, sevgili pascal kardeşime "15 ruzqızı düşüyo" demek, en sadeleştirilmiş, steril haliyle bildiğiniz abazanlıktır...

bir uygarlığı, bir tarihi, o köklü rus milletini sadece kızları ile basite indirgeyen copry arkadaşımıza tepkiliyiz.

abi kızları harika gerçekten. bir rus atasözü ile bitirelim "russuz kalmış bir erkeğin hayat damarlarından birisi kopmuş demektir" ix pushkin
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Babamı hastaneye götürüyorum günlük şans dile

umarım her şey yolunda gider.

tatildeyim güya, dün gece içip içip içip 4e kadar rapor hazırlamış olmam nasıl bir durumda olduğumu belirliyor sanıyorum. elbette 9da kalkıp devam ettim. bitmedi ulan.
burada küfür var.

şimdi gidip paydırmen paydırmen rediyoaktif paydırmen izleyecek birilerini bulayım.

istanbul'da olup izlememiş varsa imax izleyelim işte gidip.
yorgunum, gün içerisinde falan her an HORZZZ diyip uyuyabilirim gibi geliyor. artık uykusuzluğun etkiliyor olması biraz can sıkıcı gerçekten.

mail.ru adreslerime ulaşamıyorum. bizdeki portlar kapalı diye şirket mailına da ulaşamıyorum. onların hepsini ayrı bi gmail account üstüne forwardlamayan kafamı kırayım.

bir kaç kahve içip kendime gelmeliyim
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

istanbul'da olup izlememiş varsa imax izleyelim işte gidip.
yorgunum, gün içerisinde falan her an HORZZZ diyip uyuyabilirim gibi geliyor. artık uykusuzluğun etkiliyor olması biraz can sıkıcı gerçekten.

Olm sıpaydırmeni naapacan yea. adam gibi bişeye gidelim işte gidiceksek. mail.ru açılıyo bu arada?
Sosyal ağlarda paylaş

ne var abi adam gibi, bilmiyorum ki ben.

bizde Prometheus Promethiy diye veriliyor ve Rusların kapitalist uzaylılar üzerine sickle and hammer düşürmesi üstüne bir film. Qara Paltarlı İnsanlar'da Will Smith "Bıyıklı, iri yarı ve şöyle gülen bir adam" diyip geçmişe, stalinin yanına gidiyor ve dünyayı kapitalist uzaylılardan kurtarıyorlar. Hörümcek Kişi filminde Kremlin üstünde ağ atan hörümcek kişi, lenin'in mozolesini ziyaret ettiği sırada yaşlı bir adam yanaşıyor. Boris amca diyor ki, BÜYÜK GÜCÜ HALKLA PAYLAŞMAK GEREKİR HÖRÜMCEK KİŞİ!!

hangi filmler güzel?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...