Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

bir insan nasıl mutlu uyanabiliyor çok çözemiyorum.

ben kalkıp alarmı kapatıp yatıyorum sonra bi daha snooze diyorum falan. sonra kalkıp duşa düşüyorum. bayağı altına kendimi atıyorum ve suyu açıyorum. bi süre sonra sürünerek halıya falan bırakıyorum fazla suyu. gidip ağzıma çaydanlıktan çay döküyorum haşlak haşlak. 2yumurtayı buzdolabından alıp çiğ şekilde yutuyorum ki haşlak su ile pişsinler iyice.
Sosyal ağlarda paylaş

Her zamanki yoğun haftalardan birine giriyorum. Seyahatlerim var, sunumlarım var, 5 günlük işin 1 günde yetişmesi işlerim var, yumurtam gelli folluk getirin lan işlerim var.
Ne kadar monoton ama bi o kadar da hareketli bir iş hayatım var günlük.
Maceraya atılmaktan yoruldum.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

bir insan nasıl mutlu uyanabiliyor çok çözemiyorum.

ben kalkıp alarmı kapatıp yatıyorum sonra bi daha snooze diyorum falan. sonra kalkıp duşa düşüyorum. bayağı altına kendimi atıyorum ve suyu açıyorum. bi süre sonra sürünerek halıya falan bırakıyorum fazla suyu. gidip ağzıma çaydanlıktan çay döküyorum haşlak haşlak. 2yumurtayı buzdolabından alıp çiğ şekilde yutuyorum ki haşlak su ile pişsinler iyice.

Şu yaptıklarını aynadan izlesen bile mutlu olursun sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Çok rahatladım günlük pazartesi günü için iznimi aldım ki bir öğrendim annemler dönüyormuş 1 gün daha kalmaya ikna ettim onları neyse ki görmeden dönmiycekler çok özledim onları da sevgilimi de .. Bu aralar özleme zamanım sanırım neyse ki 4 gün kaldı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Bende kalktım telefon çaldı günlük böyle civelek neşeli bi ses bik bik bik konuştu sonra sabah insanı olmadıım için hafiften azarı verdi kapattım neyse ki gittim ihtiyacımı giderdim yüzümü yıkadım suyumu içtim kahvaltımı yabıcam birazdan sonra sanırsam bi ağrı kesici alıcam. Beyle neşeli arkadaşlarının olması güzel günlük enerjilerini emip biraz mutlu olabiliyorsun sonradan ajgfdkasfa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...