Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

Dünyayı terk etsem de söyleyemediklerimde kalacak aklım hep.

Ne bileyim, ayrılık değil, terk etmek değil, pes etmek değil, vazgeçmek değil...

Hiçbirini yapmadım bugüne kadar, yapamadım. Arkamda bırakamadım hala kimseyi çünkü, yanımdalar, hepsi benimle hala.

Her gün önünden bile geçmek zorunda olacak kadar hem de. Hepsi İstanbul'da benimle.

Dün sabah yazdıktan sonra yine gördüm, gerçekten hala kalbim o kadar temiz mi?

Hala bakıyorum resimlere, çizdiklerime değil. Gülüşüne, o ışığa, bakmamak elimde değil.

Karşılıksız en başından beri, hala da öyle zira.

O kadar çok mu ihtiyacım vardı birisini sevmeye, yoksa etrafımda sevgimi verecek yakın birini bulamadığımdan mıydı?

Aslında cevabı sen de biliyorsun, daha önce de söyledim.

Olması gerekeni yaptığımdan emin değilim gerçekten ama bundan daha fazlası elimden gelmedi, gelmeyecek hiçbir zaman.

Unutmak gerçekten benim yapabileceğim bir şey değil, rüyamda söylediğin "yapabileceğim hiçbir şey yok maalesef" i burada da kullanabiliriz aslında, ama unutmayı, bunu yapmayı istemem de zaten. Güzel hatırlamak varken neden unutayım dünyaların en melek yüzlüsünü? Gördüğüm en "insan" ı?

Söyleyemediklerim göğüs kafesimin içinde kalsın, bir gün gelip kanatlanıp uçarsam, o gün söylerim artık şarkılarımı.

Ne diyeyim ki;

"I'm floating towards the Sun.
The Sun of nothing."

İnsan sevdiği kadar üzüyor da aslında onu, biliyorum, gerçekten çok üzdüm.

Hala kendime gelemedim.

Çay bile yapamıyorsa hiçbir şey yapamaz.

Cnım sıkkın yine, amma enter'ladım.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

abi yavru köpek ne zor

yanaşıyor kapının yanına başlıyor viyaklamaya
sonraki 6 saniye:

- DIŞARIÇIKARDIŞARIÇIKARDIŞARIÇIKAR
- ha?
- SALDIM...

içmediği suyu nasıl işiyor bu hayvan anlamadım ki

önceden veriyorsun suyu.

depoluyor piç. 60lt depoları var. işemeyi kesmezse evi sel bastırtır.
havadaki nemi de suya çevirebiliyor köpekler. onun için dilleri hep dışarıda zaten. su toplayıp duruyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

stripper smiley abi o.

doları ağzında tutup gülüyor
http://1.bp.blogspot.com/-KTOdAUCnwrQ/TlhbZflKKPI/AAAAAAAAA9g/gamDKUlwLU4/s640/amer_youth.jpg

aslında hepsi bu işi yapmak istemiyor falan ve bunun gibi bilimum yalan var burada. duygusal sömürü içeren gözlerimi yaşartacak laflar falan da var hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...