Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakkari'de çatışma: 7 şehit

Phyx

Öne çıkan mesajlar

Trias said:

3ay tuvalet temizlettir, eğitim aldı diye dağa gönder. Sınıra bakan karakolda çadırda yatırt. Dağın başındaki karakola yetersiz 10 asker koy. Sonra şehit haberi. Şaşırmamalı.

Totonuzdan uydurmayin arkadas herseyide ya ben uzun donem tehlikeli karakollardan birinde yaptim askerligi eger onlemler olmasa 40-50 sehit rahat verilir.dockalarla saldiriyorlar,hayatinizda hic bir vadi yamacindan tabanina ates eden docka sesi duydunuzmu?asker cehennemin sesi der ona boyle bir ses yok,saklanmakmi? 5 -10 cm betonu kagit gibi deliyor.

Eger sen askeri dag baslarina degilde tabana,etege mahkum edersen,8-10 sehit oldugunda kufur degil sukret bence

Not: en kotu karakol mevcudu 50+ su anda
Sosyal ağlarda paylaş

50+ değil ne yazık ki. Ben sınırda bi çok piyade karakolu gördüm. Leş ötesi leşler. Hayvan bağlasan durmaz o derece. Karşıdaki iran karakollarını görüyorsun kale gibi.

Daha komşu ülkelerdeki pkk kamplarını kapattıramıyoruz sonra rte geliyor yok şöyle süperiz yok böyle harikayız. İşin kötü kısmı milletin de bunları yemesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

rambo geldi.

Emin ol oralarda askerligini yapanlarin yaninda rambo b.. yemistir.emirgelir zirhdiz araclarla yolda mayin olma olasiligi %50 ihtimal olan yollara safak kagidinda hesap yapa yapa giden bir askerimiz oldukca ne mehmetcik biter ne de onlara silah dogrultan pezev.nkler biter
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

Uluderede masumları vuracağına sınırdan karakola kadar sızan teröristleri vursa ya bu uçaklar.

kaçakçılarda masum oldu ..

Zaman zaman ateş altında kalan bir taburun hala şehit vermesi öküzlük müdür ? Evet öyledir. Suntamı kaplıyorlar lan duvarları...

Dağılın beyler, predatörler 200 adamı göremiyormuş, sadece kaçakcılar üstünde çalışıyorlar. öyle yapılmışlar ak. teknolojiye bak.

Allah Rahmet Eylesin...

Son Dakika:

F16 havalandı teröristler bombalanıyor, geniş çaplı operasyon başlatıldı. aynı terane ... (zaytung haberi gibi oluyor artık)
Sosyal ağlarda paylaş

kaçakçılığın suçu yargılanmadan bombalanmak yani sizin gerzek anlayışınıza göre? terröristler o yüzden bombalandılar deseniz anlayacam da kaçakçıları bombaladık die savunmak da çok ilginç.

artık sokaktaki çocuklar bile ezberlemiştir hakkarinin ilçelerini etrafındaki dağların isimlerini falan o kadar aynı her saldırı ama yüksele güç, bölgesel süper güç, süper ekonomi, allahın yer yüzündeki gölgesi akp bi halta yaramıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Seleph said:

Laorx said:

rambo geldi.

Emin ol oralarda askerligini yapanlarin yaninda rambo b.. yemistir.emirgelir zirhdiz araclarla yolda mayin olma olasiligi %50 ihtimal olan yollara safak kagidinda hesap yapa yapa giden bir askerimiz oldukca ne mehmetcik biter ne de onlara silah dogrultan pezev.nkler biter

ŞAFAK SAYAN APP GELECEK!

DERTLER BİTECEK!

ok çok yüzeyselim bu konuda. abi tüm dünyada her şeyin bir çözümü aranıyor. kanser, aids, yoksulluk, uzay fırtınaları ve hatta savaş.

biz hariç. 10sene sonra da dağlıcada bilmem kaç şehit haberini görürüz. aileleri de -artık nasıl oluyorsa- vatan sağolsun falan derler.

"saçmalık bütün bunlar " diyen çıkmaz.
terörün sürmesi değil, terörün aynı yerden sorması ve yanıt verememek saçmalık. ötekisi daha karışık bişi.
bu ise belli bariz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...