Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2 Equipments

Masticore

Öne çıkan mesajlar

aynen dediğin gibi kozmetik eşyalar fakat hon ve lol aksine hero direkt olarak değişmiyor sen istediğin parçalardan istediğin şekilde bir skin yapabilirsin.(her heronun kendine özel parçaları var tabii,sven kılıcını gidip axe baltası yerine kullanmaca yok)
bi de dediğin gibi courier değişiyor ve prophet minionları değişiyor.
taunt olayı henüz yok oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Tf2 sisteminde kutu açtığında yaklaşık 1% ihtimalle unusual düşer kutudan. İşte değişik efekti olan şapkalar(kafana yağmur yağıyo vs.). Her anahtar da 2,5$ olduğu için, unusual şapkalar ortalama 250$ ediyor store'dan almaya çalışırsan. Şimdi bu şapkaların bir sürü farklı türü var, pahalısı ucuzu. O yüzden tf2 piyasasında 80-1000$ arası değişiyordu en son unusual şapkalar.
Valve anladığım kadarıyla aynı sistemi getirdi dota2'ye. Klasik itemları yine giyebiliyorsun üstüne, ama unusual itemlar yine kutulardan düşüyor ve anahtar yine sadece store'da, yine 2,5$. Unusuallarda yine diğer itemlarda olmayan efektler var, courier'nin etrafında ot-çimen bitiyor falan. Sonuçta yeni piyasa olduğu için belli değil kaç para edeceği ileride.
Ha hepsi kozmetik tabi. Tf2'de sonradan değişik özelliklikli silahlar gelmişti de, moba'da mümkün olacağını sanmıyorum bunun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten kim 500$'a giymek için şapka alıyor ben de bilmiyorum. Ama insanlar para kazanıyor bundan. İşte ucuza unusual alayım da, pahalıya satayım diye kovalayan bir sürü insan var. Steam inventory'den game trade ederek para/oyun kazanan tayfanın bir başka çeşidi gibi.
Edit:Ha alan kesin vardır tabi de, genel böyle işliyor bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Taunt ne ya Hon'da da beta bitmeden alanlarda vardı ben nick ks döneminde aldığımdan bende yoktu sormadımda nedir neyin nesidir.

oyun esnasında rakibe taunt atıyosun,tauntladığın rakibi öldürebilirsen animasyon ve duyuru oluyor tam tersi şekilde olunca da alay malzemesi oluyorsun öyle bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...