Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

feto come home darling

Suark

Öne çıkan mesajlar

Seleph said:

Seele said:

adam kesin basbakan. aha buraya yaziyorum. seele dedi dersiniz.

Islami kesimin icindeyim ve emin olun allahsizlardan daha fazla islani kesim rahatsiz oluyor,cunku hosgoru ayagina ateistlerebile elini opturuyor pfhetulla

sizin gibi olmayanları allahsız falan diye nitelendirmek şahane bir duygu olsa gerek allahlı :/
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

vay utanmaz hosgorulu

örnek süper ama. "düşünsene o ateistler tükmüklü tükmüklü ağızlarıyla adamın elini öpüyo nası sıkcan o eli bi daha? kim bilir neler yapıyodur o allahsızlar ağızlarıyla"

tırnak içine alayım da 10 sene sonra geri zekalı bir gazete çıkıp hede hödö üniversitesindeki profesör hede hödö 10 sene önce islami faşistmiş demesin. gerçi 10 sene sonra trend olabilir tabi bilemem
Sosyal ağlarda paylaş

Neyin hosgorusu? Irak'in hosgorusumu? Cecenistanin? Yadafilistinlilerin elinden toprak alininca tepki gostermelerine " onlar roket atmasa israil dokunmaz yalanina mi hosgoru bunu diyende feto,dilsiz seytan olmaktansa dik durur olurum daha iyi keske bu durusu karsilarina gecip degrrlerine sivulen solcusu,konunisti milliyetcisi de yapsa ama hepsi onun yoluns girmis
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar takipcisi para esaretindrn geliyor,bana gelip 5 daire satin alalim sizden iki tanede uni li abilere bagista bulunun diyenleri zittirettigim icin mahkeme de yargilandim o durusmanin sebebi neydi biliyormusunuz?

Dini degerlere ve ataturkun manevi sahsiyetine hakaret 3500 lira ile yirttim ama bugun olda yine aynisini yaparim

Edit:ataturke ve dini degerlere hakaret de etmefigim halde bsdim belaya girdi :s
Sosyal ağlarda paylaş

simdi selephin yazdiklarini gorunce dusundum, fetoyu hic sevmesem de 'feto vs random cahil insan' karsilastirmasinda fetoyu daha cok severim heralde.

feto ne yaptigini bilen, rolunu cok iyi oynayan zeki bir adam. (ya da arkasindakiler zeki)

en azindan ne planliyo, amaci nedir diye mantiken birseyler tahmin eder, akil yutuebilirsin. cahil adamin amacina mantikla ulasamiyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Seleph said:

Neyin hosgorusu? Irak'in hosgorusumu? Cecenistanin? Yadafilistinlilerin elinden toprak alininca tepki gostermelerine " onlar roket atmasa israil dokunmaz yalanina mi hosgoru bunu diyende feto,dilsiz seytan olmaktansa dik durur olurum daha iyi keske bu durusu karsilarina gecip degrrlerine sivulen solcusu,konunisti milliyetcisi de yapsa ama hepsi onun yoluns girmis

kardeş yanlışın var bu ülkede abd maşası olan ülkenin zararı için çalışanlar islamcılar ve milliyetçilerdir solcular değil.

feto zaten komünizm ile mücadele derneği tayfasından el-kaide, taliban vs gibi abd üretimi olan islami komünist karşıtı örgütlerin türkiye ayağı.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl solcuları genellemek yanlışsa, islam ve milliyetçileri de genellemek yanlıştır.

behemehal, solcuların içinden de bir çok satılmış çıkmaktadır

bkz: fransa.

pkk keza sol bir örgüttür

----

ayrıca salep in dediği gibi olayın parasal boyutu da çok önemli

tekke ve dergeh tamamen sömürü kurumlarıdır ve muazzam para ve insan kaynağı yaratır

örnek zaten ortada.

bu yüzden kapatılmışlardır.

bu yüzden, buraların artıkları senelerdir cumhuriyetin altını oymaktadırlar ki, rant kapıları yeniden açılsın.

olanda gariban Müslümana olmaktadır
Sosyal ağlarda paylaş

Dogu perincegi hangi kategoriye sokuyorsun peki?

Guzel bir oyun oynandi bu ulkede erbakan ve tayfasini alasagi etti ordu farkinda olmadan 5 sene sonra 1000 yil gider diyenlerin hepsini iceri aldilar, milyar dolarlari akittiklari ihale patronlari eliyle ulkenin icine ettiler ve bunuda islam kilifi altinda yaptilar ama islam insanlari inanc yonunden 3 e ayirir musluman,kafir ve MUnafik iste son saydigimdan bu ulkede milyonlarca var ha benim son dusuncem su olur ferman padisahinsa daglar ne gune duruyor? Bazilariniz samimiyetimi test ediyor ama emin olu n cogunuzdan daha samimiyim davamda egilip bukulmem hic bir zaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...