Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fethiye'de tsunami korkusu

fenn

Öne çıkan mesajlar

Fethiye Ölüdeniz'de geçen Pazar günü meydana gelen 6.0 büyüklüğündeki depremin ardından artçı sarsıntılara alışmaya çalışan halk, tsunami söylentisiyle tekrar panikledi.

Alttaki bir yorum:
NEREYE VE KİMDEN KAÇIYORSUNUZ Kİ...BİR YERDE İNSANLAR YADA TOPLUM AZITIRSA ORADA YER SARSINTILARI BAŞLAR.KENDİMİZE GELELİM ARTIK VARIŞ ANCAK VE ANCAK O NADIR C.C.
Sosyal ağlarda paylaş

lol tembel tsunami yeni yeni kendine geliyor.

"a-a geçen hafta deprem mi oldu!!! dur dur geliyorum!"

girit'in o taraflardan ege plakası senede 30mm kayıyor afrika plakasının üstüne doğru.

siz dilediğiniz kadar orgy falan da yapsanız bu değişmiyor yani.
denemesi bedava, pacific ring of fire'da kimse 1sene boyunca sevişmesin falan. biz tüm azgın tipleri avrupanın seismic açıdan sakin yerlerinde toplayıp orgyden orgye koşalım falan.

bakalım neler ölöyör

pasific ne lan
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

abi biz bahsettik önce bunlardan!

http://forum.paticik.com/read.php?62,5021680,page=3#msg-5022242

aaa dersleri yakından takip edin çekirgeler.
şöle bişiler

allahim sana geliyorum.

edit/dasaaa: burada popo vardı. ayıp demişler. popodan ayıp mı olur yahu. neyse. hadi bakalm
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

girit'in o taraflardan ege plakası senede 30mm kayıyor afrika plakasının üstüne doğru.

denemesi bedava, pacific ring of fire'da kimse 1sene boyunca sevişmesin falan. biz tüm azgın tipleri avrupanın seismic açıdan sakin yerlerinde toplayıp orgyden orgye koşalım falan.

bakalım neler ölöyör

pasific ne lan

Abi işte batının ahlaksızlığı diye boşuna demiyoruz adamlara yaklaştıkça ahlakımız bozuluyor ama bu allahın bir lutfu bizi test ediyor, sınıyor. Bu sınavı atlatanların ödülü cennette 666 adet bakire huridir. amin süphaneke bismillah allahü ekber ya settar.
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

dasaaa said:

bakalım neler ölöyör

pasific ne lan

Abi işte batının ahlaksızlığı diye boşuna demiyoruz adamlara yaklaştıkça ahlakımız bozuluyor ama bu allahın bir lutfu bizi test ediyor, sınıyor. Bu sınavı atlatanların ödülü cennette 666 adet bakire huridir. amin süphaneke bismillah allahü ekber ya settar.

abi batiya kaymiyoruz, afrikaya dogru kayiyoruz yalniz. tehlikenin farkinda misiniz?

edit: sayfa basi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...