Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Azerbaycan Ermenistan Savaşı?

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

TD)Pentagram said:

e mecbur canım rusya nın tarafında olacak değiliz mecbur abd den taraf olucaz.hoş büyük ihtimal arabuculu olur türkiye.

ama çeçenistan savaşındaki gibi millet bireysel silahlanıp gidip savaşmaya kalkarsa ozaman sıkıntı büyür. sanırım rahmetli ecevit; milletin akrabası var orda engelleyemeyiz falan demişti.

Ecevitin cukunu yedin simdikiler,bide azerileri cecenler gibi sanmayin,cogunda din yok don yok
Sosyal ağlarda paylaş

salep in ne dediğini anlamadım ama müslüman ordumuzun içinde arkadaşının annesini hamile bırakıp imam nikahı kıyan adamlar olacak veya o potansiyelde adamlar da olacak.

ben bu adamlarla sıçmaya bile gitmem bırak savaşmayı, 16-25 yaş gençliğin hali bu

geniş bir seferberlik olsa sana bana bize manga komutanı olmak düşecek ve mangada bu adamlardan beş tane var.

savaştan çekinmem ama bu canımı sıkıyor
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

burada bile seferberlik yok abi, ne kafalardasınız siz?

bişi olursa patiden adam çağırırım ben savaşa.

hatta ilk güçleri çağırdım bile.

misal diyorum, şanlı ecdadımızın yeşil bayrağı altında sağa sola saldırıyor ya cemaati müslümin onlar için

en son balkanlarda savaşdılar zaten bütün balkanları kaybettik

zaten herhangi bir savaş durumunda her sağlıklı asker silah altına alınacak diye bir durumda yok önce hali hazırdaki muharip kuvvetler savaşır, 1-2 dönem öncenin seçilmiş askerleri hazırda bekletilir
Sosyal ağlarda paylaş

Seleph said:

O senin dedigin milliyetcilik icin savasdi, ittihat ve terakki kafasiyla cecen daglarinda,afgan daglarinda savasanlari bir tutmayin

Benzer milliyetçi kafa olarak Türkiyeden birçok Türk vatandaşı (ülkücüler, eski askerler, özel harekatçılar gibi) da çeçenlerin yanında savaştı yalnız. Çeçen direnişini sadece dine dayandırıp, müslümanların savaşıydı dersen bu insanlara haksızlık edersin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...