Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burası yapay göl mü?

fenn

Öne çıkan mesajlar

o koy farkli anlamda, kucukluk icin, sydney de koy gibi mesela. ama normal yani istanbul da yasayan biri icin. burada bi adamla konusuyorum zamaninda istanbul a vs gitmis, nasi sydney diyo bana, koy gibi geliyo simdi dimi diye.

yoksa metropol olma kurali diye degil, kucuk oldugunu belirtmek icin istanbul yaninda
Sosyal ağlarda paylaş

Revenant said:

Mal said:

bende parise ilk gittiğimde eyfel kulesini görünce oha elektrik direğine bak bütün fransaya burdan elektrik gidiyor galiba dedim.

nickle post uyumu lol

çokta sıkıntı değil zaten aslında. zamanında sırf expo zamanı biz bir şey yaptık zaman için, bir sanayi şehrinde yapılmış demir bir yapı, gayet elektrik dağıtımı için kullanılabilir. hiç bir estetik yanı yok. gördüğüm en büyük rezalet.
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

bu iyi yine. Benim izmir varyanttan karsiyakaya bakıp "aa yunanistan gözüküyo" diyen bir tanıdıgım kız var. Türk ayrıca bu insan

ben de karşıyakayı yunan adası sanmıştım, çok abartılacak bi şey yok yeni bi şehre geliyosun heryerde burnumuzun dibinde yunan adası görmeye alışmışsın arada deniz karşıda bi kıyı şeridi daha görünce ahanda yunan adası diyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

valla dün göl olmayan yerde göl aradık.. oluyor yani.
hatta gittiğimiz yerdeki son göl büyük ihtimalle mesozoik çağlarda falan vardı. ilk memeliler falan o gölün kenarında yürümüş olabilirler.

ha çok süper anadolu rock klibi çekilecek bir yerdi, çorak arazi, çatlak topraklar, çalılar falan.. akşam gün batımı...

sonuç "gölü hakem yedi abi!"

biliyorum iğrencim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...