Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yaz geldi bir anda kilolardan kurtulalım tutosu

reddiye

Öne çıkan mesajlar

geçen sene tam bu vakit 152 kiloydum. eylül ayı başındaysa 85. şu an 80 kiloyum ancak fazla miktarda kas dokusu kaybettiğimi farkedebiliyorum. gerçi 165 kiloyken varolan şeyin kas mı yağ mı olduğunu da anlamıyordum ya ... :)
size tavsiyem kesinlikle aç kalarak kilo vermeyin. bana herkes ölürsün vay efenim şurana şu burana bu olur kalp krizi geçirirsin gibi şeyler söyledi. boğazımı tutmaya başlamadan önce ve sonra doktora gittim, sağlık problemim kesinlikle olmadı. sadece kollarım çırpı gibi kaldı 2buçuk ayın sonunda. 1 sene boyunca nası yaptın ne yedin ne içtin diye sordular, egom tavan yaptı.
kilo vermeden önce düşünülmesi gereken yegane şey yeni kıyafet alacak paranızın olup olmaması. ben tüm gardırobumu baştan düzmek zaruriyetinde kaldım, ve yıllar sonra kıyafet sektörünün ne denli pahalı olduğunu farkettim.
Sosyal ağlarda paylaş

boy 1.80 de o kiloyla pantolon almaya gitmek bulamamak, ardından fabrika satış mağazasındaki 48 beden kotun bacaklardan geçmediğini farkederken yüzden damlalar halinde boşalan ter ...
kelepçe falan taktırmadım, utandım doktora falan gitmekten açıkcası... yemeyince veriliyor kilo.bu kas kaybetme mevzuunu da anlamış değilim. proteinlerin parçalanmaya başlayıp hastalığa dönüşmesiyse benim 3 arkadaşım daha bu şekilde kilo verdi onlara da birşey olmadı. ama kastınız görülebilir kaslarsa zaten o kiloda o kadar yağ varken kas kütleniz pek de olamıyor. varsa da gitsin, bi daha yapılır :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...