Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

matkap alcam bu nasıl

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

ya tabi bunların markalı olanları var kalitesi yüksek olanları falan ama hobi işleri için iş görür bu da.
yıllar boyu kullanacak bi usta degilsen gerek yok öyle bunun 5-6 katlı fiyatlı matkaplara.
çin malı bu arada bu.öyle zorlamazsan bozulmuyorda kolay kolay.
bir de çok ince işlerde pek ekseni etrafında düzgün dönemedigi için zamanla kullanamazsın ama kalın uçlarda sıkıntı yaşamazsın.
az dengeli bişi olsun istiyorsan bu tiplerin bi üst klasmanı black&decker ve bosch var.bunlardan alabilirsin.bunlarında üstü zaten baya ömür boyu kullanacagin ekstra pahalı şeyler.hiiiiç gerek yok eve almaya
Sosyal ağlarda paylaş

Bu markanın misinalı çim biçme aletini aldım 2 sendir bahçede kullanıyorum, öyle aşırı kötü bir mal değil, orta halli bir mal diyebiliriz. Bende şarjlı matkap niyetine kullandıgım "alpha tools" matkap var mesela o senin dediğin işleri rahatlıkla görüyor buda onun ile aynı kalitede bir mal. Ayrıca kullanmadan kullanmaya fark olur bana lazım olsa alırdım fiyat felan iyi (zira bende 3 matkap, 4 spiral falan var bosh, makita etc markalarda). Bunu söylerken o aleti söküp rahatlıkla tamir edebildiğim için düşünmeden alırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...