Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

insaat planlari lazim(pier)

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

ornek olarak brighton pier i verebiliyorum http://www.brightonpier.co.uk/history-of-the-pier
baska aklinizda olan varsa ya da insaat planini, hangi insaat firmasi vs ogrenmek durumundayim. biraz ciddi bi duruma bindi gibi muhabbet. misal building plans lere girdigimde daha fazla detay bulabilmek istiyorum imkan varsa eger.. ilk once internet yoluyla bulabildigimi bulayim diyorum zaten olmazsa artik kaliforniya ve brighton da biliyorum pier baska aklinizda varsa yazin olmadi arayip ogrenmeye calisicam..

yani deniz icinde ki tutucular ve ne kadar derinlige batirilmis oldugu hangi malzeme ile ayakta durdgunu vs ogrenek istiyorum. gerisini kalan muhabbeti anlatmak kolay olur su durumu bi gecsek tamamdir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya sanki benim istedigim daha buyuk bi proje olacak. liman yapanlarla hmm olabilir ama verdigim sitede ki iskeleyi babama anlattim. ve zannedersem konu baska mecralara gitti. iki gundur babam mesaj yagmuru yapiyor ve bizi bilgilendir. kaynak ver bilgi ver bu konuyla ilgili falan.

o yuzden verdigim sitede ki pier in plani gerekli. ne kadar malzeme kullanilmis. ne kullanilmis vs vs. oyle ozele yapilacak bir sey degil. belli ki 3-5 is adami el atip girecek.
Sosyal ağlarda paylaş

xwhiplashx said:

ya sanki benim istedigim daha buyuk bi proje olacak. liman yapanlarla hmm olabilir ama verdigim sitede ki iskeleyi babama anlattim. ve zannedersem konu baska mecralara gitti. iki gundur babam mesaj yagmuru yapiyor ve bizi bilgilendir. kaynak ver bilgi ver bu konuyla ilgili falan.

o yuzden verdigim sitede ki pier in plani gerekli. ne kadar malzeme kullanilmis. ne kullanilmis vs vs. oyle ozele yapilacak bir sey degil. belli ki 3-5 is adami el atip girecek.

büyük iş yaparız abi, sorun olmaz. babalar gibi işleri yapıyoruz, kaç m$ olacak, ne kadar derine inecek, kazıklı sistem mi? üstünde atıyorum petrol aktarım hattı, konteyner için alan etc lazım mı yoksa sadece brighton pier gibi görünümlü yanaşma yapısı + üstünde gezi alanı vs mi olacak?
sen bana yaz, sor, ben sana söyleyim doğrudan..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...