Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hanım fotoğraflarını şikayet edenler burada

narsor

Öne çıkan mesajlar

Bı de bunca şey yapıp herşeyin ellerine yüzlerine bulaşması ihtimali var ki görücez diyim artık. Valla yarısını düzgün yapsalar dediklerinin o bile çok şey değiştirir. Neyse çok beklememize gerek yok 1-2 haftaya görürürz artık durum nedir diye

Ben büyük ihtimal dayanamaz 1 ay açarım aboneliği durumu görmek için
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Son haberler:
Son bilgilere göre artık parçalar oturmaya başlamış, release'e iyice yaklaşmışız. Ekibin küçüklüğüne göre tahminim 1 ay içinde awakening çıkar, diğer patchlere göre daha azbuglı olacağını tahmin ediyorum, oldukça iyi test edildiğini söylüyorlar ısrarla.

Son açıklamalar:
-Oyun low end bilgisayarlarda da 64 bit client ile çok daha hızlı çalışıyormuş
-High res texturelarla geliyor awakening, zırhlar vs daha detaylı görünüyor. Resimleri forumda şuradan bakabilirsiniz: http://www.mortalonline.com/forums/threads/focus-group-update-11.75776/#post-1322786

Satıcılar (Traders)
-Her şehirde yerel bir trader var, şehir bazlı auction house gibi birşey. Bu adamın sattığı mallardan imparator az bir vergi alıyor. Üstüne ek olarak, o şehri kontrol eden bir guild varsa ek vergi koyabiliyor.
-Bu traderın bir özelliği de, kendi satış elemanınızı kaydedebilmeniz (elindeki mal listesi ve kendi elemanınızın nerede olduğunu)
-Kendi satış elemanınız imparatora vergi ödemiyor, ama aynı ev sistemindeki gibi evinizin olduğu yeri kontrol eden bir guild varsa onlar yine vergi koyabiliyorlar mal satışına
-Vergi sistemindeki vergiden bir miktar kurtulmanızı sağlayan skiller var

Kanunsuz Mallar
- İmparator şehirlerde hangi malların, büyülerin ve skillerin kanunsuz olduğunu tanımlayabiliyor.
- Guardlar sizden şüphelenirlerse üstünüzü aramak üzere sizi durdurabiliyorlar
- Durdurulursanız 3 seçenek var:
---- İkna: Intelligence, sophistication ve ilgili skillerin kombinasyonuna göre başarılı olma şansı var.
---- Tehdit: Stength, Karakterinizin iriliği, intelligence ve yine ilgili skillerin kombinasyonuna göre şansınız var, başarısız olursan criminal oluyorsun ve guardlar saldırıyor.
---- Rüşvet
-Durdurulduğunuzda ne yapacağınıza karar vermek için 10 saniyeniz var.
-Kanunsuz malların dereceleri var. Yine skillerinize göre belli seviyedeki kanunsuz malları guardlardan kaçırmanız mümkün
-Kiralık katil olarak çalışmak mümkün, assasin olmak için bu kanunsuz malzemeleri kullanmanız ve yanınızda bulundurmanız gerekecek, şehirlerdeki önemli olayların değişmesinde etkiniz olabilecek
-Bazı alchemy malzemeleri ve büyü malzemeleri bazı şehirlerde kanunsuz olarak kabul edilebilecek
-İmparatorun guardlarının zırhını giymek kanunsuz

Bugünlük bu kadar...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Yok imparator olunmuyor, kendisi yeni açılacak tindrem denen şehirde yaşıyor, oynarken gidip görebileceğinden bile şüpheliyim, sanal bi kavram yani.

Adamlar son 2 haftadır update vermede kesintiye gittiler. Ya işlerin sonuna geldiler artık çok fazla detay vermeyelim modundalar, ya da herşey arap saçına döndü kafayı yiyolar :=)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bayağı geç kaldılar, süpriz değil gerçi, geçmişte gecikmeler çok yaşandı, şimdi de öyle, değişen birşey yok, o yüzden bekle gör yöntemini uyguluyorum şahsen. Bu arada evet GW2 vs çıkınca işleri çok daha zor, tek avantajları tarz olarak farklı oyun, themepark'lardan bıkanlar için DFO harici oyun pek yok kitleyi mutlu edecek
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Evet takip ediyorum. Şu an benim zevkime göre çok buglı, ama 2 günde bir patch çıkarıp hızlı bi şekilde düzeltiyolar. Buglar bitip biraz dengeleme yaptılar mı oynanır bana göre. Şu an banditler filan knockback manyağı yapıyolarmış milleti

Olay biraz da belli skilleri maxlayıp kalanlarını 0 bırakmasından, knockback resistance 0 bi sürü kişide. Şimdi duruma göre mace/hammer filan kullanman gerekiyor moblara göre, milletin işine gelmiyor tabi, eskisi gibi sword'u 100leyip herşeyi kesiyim istiyolar
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
predictionı becerememişler, halen moblar içine giriyor, PvP desen uzaktan mounted archerlar direk alıyor aşağı yaklaşamadan filan, bütün pvpciler mounted archer >:(

Ha bu arada halen oynuyorum, en sıkmayan oyun benim açımdan ama diyorum ya 10 yıldır uzun süredir hep benzer MMOları oynayınca baydı beni, sorun orda :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...