Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstek: Genel ISP Rehberi

Soimyr

Öne çıkan mesajlar

Şurada zannediyorum ki çoğumuz TTnetten hzimet alıyor, ve gene büyük bir kısmımızda bundan memnun değiliz (şahsen ben değilim). Şöyle ilk postta genel olarak tüm ISP ler ve tarifeleri hakkında, nerelerde ulaşılabilirler özet bir bilgi aldığımız daha sonrada bunları kullanan patilerin ben X isp sinde sunları sunları yasadım +sı-si şu dediği, Y de ise şöyle .... diye yorum yaptığı bir ISP Guide miz olsa fena mı olur diyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

ttneti bırakayım da alternatif birine geçeyim dedim. Neredeyse adını duyduğum hepsini araştırdım, internetten yorumları okudum. Bir tanesi bile hakkında sürekli olarak iyi bir şey yazılmıyor. Kısa bir dönem Biri'nin iyi gittiği görülüyor sonra batırıp satılıyor o da. Kabloneti denedim adamlar apartmana kablo çekme konusunda defalarca yaptığım başvuruya cevap dahi vermiyorlar. Sol fiberin veya metronetin de site olmayan bir yerde var olması gibi bir durum yok. (ki metronete inanılmaz saydırılıyor forumlarda) Xdsl için konuşuyorum, alt yapının da farklı bir firmadan sağlanamayacağından hareketle ttnete para kazandırmamanın vereceği haz duygusundan başka hiçbir faydası olmayacağına karar verdim ISS değiştirmenin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...