Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yunanistanın batma sebebi de bizmişiz. Vay arkadaş.

Flameoffear

Öne çıkan mesajlar

SeaGle said:

Bide şu an büyük ufak biçok ülke zamanında osmanlı toprağıydı. Hepsi çıkıp böyle "osmanlı yüzünden battık" diye bayrak çekerse ohoo.

Suriyesi Irakı Arabistanı falan oraların milliyetçileri bunu diyor zaten öteden beri, sizin yüzünüzden geri kaldık diyorlar lol
Genelde bi Boşnaklar bi de Kuzey Afrika müslimleri Osmanlıya saydırmıyor o kadar:)
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

abı snaki oslamlıdada memlekesi türler yönetiyomus gibi, yine biz bu yunanlılara macarlara araplara farslılara falan yonettırıyoduk ülkeyi. bak bizde batıyoz zaten.

Abi oyle deme valla,ne kadar fakirimiz varsa o kadar zenginimiz var,herifler toptan bo.lariyla oynuyor da ,luksemburg nere qq ,karagumrugu salsak alirlar ,herifler copa,biber gazinada bagisiklik kazanmis,luksemburgda da asker yok,polis olduguna gore bilemiyorum artik nuris vs luksemburg
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

kusura bakmayında 150 senede böyle şeyler oturmadıysa, ve bu oturmamışlık 150 sene sonra vurduysa o biraz onların suçu, osmanlının değil.

çüş derler adama, bitane mi akıllı çıkmadı 150 senede koca ülkede, hadi onları geçtim görmedimi avrupalılar uyarmadılar mı?

talihsiz açıklama olmuş biraz

hakikaten ha. adamlar baya saçmalamış.

"ergenekonun işi bunlar" dese tam olcakmış.
Sosyal ağlarda paylaş

O kadarda kendinizi kucuk gormeyin ,bence bi 500 sene once viyanayi muhasara etmisiz herifler hala tirsiyor,eu nun bizekapiya bagli it muamelesi yapmasida ,ne serden ne yardsn gecerimcilik bence,biliyolar turklerin insan haklari,eu kriterleri felan totolarinda degil,ipi bi koparirsa kayacagi yon,rusya-cin-hindistan ekseni olacak,oda diplerinde truva ati demek,15 milyon turk nufus,bosnaklar,arnavutlar ve arkasinda 70 milyon bakir turk sdsdsss

Edit:bide biri bana sunu soylesin,o kadar az nufusla nasil 3 kitayi dize getirmisiz,yunan ve sirp gibi iflah olmaz milliyetciler nasil 400 yil egemenligimizde durmus yav :s
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...