Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Sezaryene Karşıyım" - RTE

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Şu
Bella said:

said:
Ablam, hamile iken çocuğunun down sendromlu olduğunu bilerek doğurdu. Müdahale etmedi. 'Allah'ın bize lütfüydü' dedi. Aynen böyle düşündü.

al işte iyi bok yedi
hem çocuğua hayatı boyunca eziyet hem annesine

(tu)

Şu
Absolut said:

Diktatörlük budur işte istediği herşeyi istediği şekilde yapmak.

(tu)

Bir uyanış gerekiyor bu ülkeye...Bakalım ne, kim, ne zaman, nerede vesile olacak?
Sosyal ağlarda paylaş

SİZE KATILMIYORUM. BİZ TÜRK MİLLETİ HER ŞEYE BALIKLAMA DALIYORUZ.AÇIKÇASI BİRAZ APTALIZ.BİZİ YILLARCA AİLE PLANLAMASIYLA KANDIRDILAR SEBEP EKONOMİNİN DÜZELMESİ İÇİN AMA DÜZELMEDİ SON 10 SENEDİR NÜFUS İLERLİYOR EKONOMİ İLERLİYOR.BUNUN ÖNÜNE NASIL GEÇERİZ DİYE HESAPLAR YAPIYORLAR.KÜRTAJI MEŞRU KILMAK SEZERYANI MEŞRU KILMAK İSTİYORLAR SİZDE BU OYUNLARA ÇANAK TUTMAYIN.OBAMA AFKANİSTANDAKİ İNSANSIZ UÇAKLARLA HALKI KATLEDİYOR AÇIKLAMASINDA ASKERLİK ÇAGINDAKİ HER GENÇ POTANSİYEL EL KAİDEDİR DİYOR. NEDEMEK ARKADAŞLAR HEPİNİZ SIRASI GELİNCE OLECEKSİNİZ DİYOR.ÖRNEK SURİYE ARAP BAHARI SONUÇ BİNLERCE GENÇ ÖLDÜ.HEM SİLAH SATTILAR.HEMDE KENDİLERİNİN YAPMAK İSTEDİGİ ŞEYİ ÖLDÜRMEYİ ÇÖZDÜLER.IRAKTADA YAPTILAR.YEMENDE AFKANİSTAN.HANGİ DEMOKRASI HANGİ ÇAGDAŞLIK BIRAKIN ALLAHINIZI SERSENİZ.BOL KEPÇEDEN KONUŞUYORSUNUZ.BİRDE BU KONUŞMALARI SURİYE DURUMUNA DÜŞDÜGÜNDE YAP BAKALIM.LİDER ÜLKE TÜRKİYE İNŞALLAH HEPSİNE BU ACILARIN HADDİNİ BİLDİRECEK.
Sosyal ağlarda paylaş

ARKADAŞLARIN YUKARDA YAZDIKLARINIZA GÖRE KONUŞMAK GEREKSE UÇKURUNA DÜŞKÜN AHLAKSIZ TERBİYESİZ PİÇ BİR TOPLUM OLMUŞ.BUNUDA MUŞRU KILMANIN ÇABASINDASINIZ.AİLE YAPISI DÜZGÜN BİR KADIN ERKEK BUNLARI YAZMAZ.ETME BULMA DÜNYASI EKTİKLERİNİZİ BİÇERSİNİZ.İNSANLIK BİTMİŞ PİS KATİLLER KATİLLER KATİLLER.
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

Şu
Bella said:

said:
Ablam, hamile iken çocuğunun down sendromlu olduğunu bilerek doğurdu. Müdahale etmedi. 'Allah'ın bize lütfüydü' dedi. Aynen böyle düşündü.

al işte iyi bok yedi

(tu)

Şu
Absolut said:

(tu)

Bir uyanış gerekiyor bu ülkeye...Bakalım ne, kim, ne zaman, nerede vesile olacak?

çoğunluk ve millet zaten uyanmış olduğunu sanıyo işin orası kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

seraphiel said:

cetoritto said:

Şu
Bella said:

said:

al işte iyi bok yedi

(tu)

Şu
Absolut said:

(tu)

çoğunluk ve millet zaten uyanmış olduğunu sanıyo işin orası kötü.

Ben iyi niyetli olmaya çalışıyorum. Bu adamların aldığı 50%'nin içinde önemli miktarda kandırılmış kıtalar olduğuna inanmak istiyorum. İşte o insanların geride kalan 50% ile birlikte uyanmasını kastediyorum. Aksi takdirde zaten birlikte yaşamak diye bir amacımızın olmaması gerekir. Bu, gün geçtikçe daha net ortaya çıkmıyor mu? Eğer sürekli kendi değerlerini, kendi doğrularını, kendi dünya görüşlerini ülkenin kendilerine oy vermeyen diğer yarısına dayatmayı seçen bir iktidar bu ülkeyi yönetecekse; o zaman birlikte kader birliği etmenin ne anlamı var? Hala çoğu kişinin uyandığını düşünmüyorum. Bizlerin bile önemli kısmı şurada yazıyoruz, tartışıyoruz ama asıl tehlikenin iç savaş olduğunu göremiyoruz. Umarım böyle bir şey hiç olmasın ama bu gidiş oraya doğru gidiştir diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben buna sadece guluyorum ,guldugum konuda 70y yil isi gucu birakip milletin buyuk cogunlugunu yabancisi oldugu bir medeniyete adapte etmeye calisirsan ilk firsatda 10 sene icinde 100 sene onceki haline doner sadece guluyorum ve elimde sigaramla izliyorum,onada zam geliyor galiba icmem olur biter yada kacaga vururum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...