Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 PKKlıyı öldürdükleri iddiasıyla 17 asker tutuklandı-Yanlış okumadınız

cetoritto

Öne çıkan mesajlar

Osie16 said:

Neyse hesap banlatamıcam senin yüzünden,ama tam dövülcek tipsin çeto.

bir tarafın sıkıyorsa özelden yerini bildir bana, ben de geleyim bakalım beni nasıl dövüyorsun görelim. hee, bu arada adam değilsin. yukarıya o kadar yazdım halen daha bana yazabiliyorsun.

edit: düşünceye ne kadar saygılı olduğun da tipimi dövülecek tip kategorisine sokman ile iyice netleşti. ne kadar saygı, o kadar köfte. harbi ciddiyim, düşündükçe daha da bir hırslandım, harbiden yerini söyle de geleyim beni bir döv. hadi lan, ne olur?!?!
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

Osie16 said:

bir tarafın sıkıyorsa özelden yerini bildir bana, ben de geleyim bakalım beni nasıl dövüyorsun görelim. hee, bu arada adam değilsin. yukarıya o kadar yazdım halen daha bana yazabiliyorsun.

edit: düşünceye ne kadar saygılı olduğun da tipimi dövülecek tip kategorisine sokman ile iyice netleşti. ne kadar saygı, o kadar köfte. harbi ciddiyim, düşündükçe daha da bir hırslandım, harbiden yerini söyle de geleyim beni bir döv. hadi lan, ne olur?!?!

Public foruma topak açıp mesaj yazanlara adam değilsin demek, nasıl bir ziyansın çözemedim ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Osie16 said:

cetoritto said:

Osie16 said:

Public foruma topak açıp mesaj yazanlara adam değilsin demek, nasıl bir ziyansın çözemedim ki?

madem public topak, o zaman adam olun, herkesin yazdıklarına saygı gösterin. hem yazılana ve yazana saygısızlık gösterip ondan sonra da adamlık dersi alınca triplere girip isyanlarda bulunmak karakter testi oluyor. bu arada hala bekliyorum adresini. adını da yaz.
Sosyal ağlarda paylaş

xieon said:

Feamer said:

Flameoffear said:

Arkadaş yazdık olayı hala teslim olanlar öldürülmüş diyorsunuz.

yok teslim olmuşlardır, teröristin sözü daha muteber nede olsa

"Operasyona katılan bir askerin, PKK'lılar ile rehin aldıkları kişinin infaz edildiğini ileri sürerek yaptığı ihbar üzerine soruşturma başlatıldı."

bir asker dediğiniz ne? muvazzaf subay mı, karargah subayımı? senin benim gibi asker, doğunun, batının bilmem neresinden gelmiş, erlerin içinde ppklısıda var kimse merak etmesin

ben askerliğimi yaparken, tipin biri vardı diyarbakırlı, amcasımı mıydı neydi bi akrabası albay olduğu için bek kimse el etmezdi adama. Bir gün AMM yiz, tv nin karşısına oturmuş vakit geçiriyoruz o günde nevrüz, nevrüz haftası bu tib bi coştu bi coştu görmek lazım, neyse bu görevli değil, yatsahatinde geldi televizyon karşısına ileri geri konuşuyor, nevrim döndü resmen adam askerde karakolda pkk yanlısı konuşuyor, devlete açıkça sövüyor (sadece bu değil, daha önce devriyeye çıkıca falan bunla çok konuştuk, genelde kafası karşık genç bi adam, zaten üniveristeyide kazanamamış falan ama) neyse çok sinirlendim biraz daha sinirlensem kafasını duvarda ezmem için hiç bir neden yok, gözüm askerlik falanda görmedi. Açıkca tehtit ettim adamı, araya öbür diyarbakırlı girdi, abi burda olmaz öyle şey diye sonra ben karakol dışına çıktım, aralarında ne konuştular bilmem ama döndüğümde yoktu.

neyse kısaca böyle adamlar erlerin içinde çok var, ve ne diyebilecekleri tahmin edilebilir.

o yüzden asker demiş, böyledir diye heyecan yapmamak lazım, düşünmek, tartmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...