Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lost in Translation - Bir Konuşabilse

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Film en sonunda buralara da geldi. Merakımdan çatlayacağım resmen.

Baba 3 ile "en kötü torpilli kadın oyuncu oscarını (razzie) alan bir kadın (Francis Ford Cappola' nın kızı) nasıl bir film çekip de bu kadar iyi eleştriler alabilmiş bir filmden merak ediyorum gerçekten.

Hafta sonu kesin seyredeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben yaklasik 3 ay once DVD sini seyrettim.

Cok tatli bir film.

Konu, cekimler, film herseyiyle o kadar sadeki :) Cogu insana cok sikici gelebilir, ama ben suratimda devamli bir gulumseme ile seyrettim :)

Normal yasamdan 2-3 gun..[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Sosyal ağlarda paylaş

Bill Murray'in Oscar töreninde morali pek bir bozuktu.
Bu filmi merak ediyorum, Japon kültürüyle dalga geçmişler vs. Güzeldir heral.. Bekliyoruz[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright
Sosyal ağlarda paylaş

bence kesinlikle aldigi oscar'i haketmeyen bir film (orijinal senaryo dalinda almisti galiba), ve de ayrica mutlu bir film falan da degil gayet dramatik, kaybolmus durumdaki iki insanin birbirlerine siginisini anlatiyor. bir de japonlar'a yaklasimini hic begenmedim. cooooooook duragarn ve sikiciliga cok yaklastigi bircok nokta var. ema siz sanslisiniz, burada film arasi verilmiyor ooole oturup bastan sona seyrediliyor :)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

japon kültürünü gayet duzgun gostermiş bence, cidden oyle oradaki durum herifler ozenti işte, animesini samurayını izlerken ii boyle gorunce tüü diyoruz tabi[signature][hline]Nobody asked me so here's my advice to a young man or woman who's living this life in a world gone to Hell where nobody's safe Do not go quietly unto your grave
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci cok baygin. sikinti basti beni, bitsin artik dedim. icime fenaliklar geldi o derece.

yinede hos bir filmdi genel olarak.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 12 Haziran 2004 23:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

izledim nihayetinde.
ya sade ve güzel bi anlatım
ben pek sıkılmadım sizin dediğiniz gibi .. sıkılır gibi olduğum anlarda direk oyunculuklara daldım. ikinci baharını yaşayan bill murray la henüz starlet konumundaki scarlett resmen döktürmüşler.

viski çekimleri falan züperdi
japon kültürüne iyi göndermeler var
iyi hoş film izlenir. ama düşünmeden edemedim nesi bu kadar konuşuldu diye ?![signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

oldukça güzel ve orjinal senaryolu bir film.
insanların yapmak zorunda olduklarıyla yapmak istediklerini ayıran ince çizgi üzerinde iyi durulmuş.

değişikti ve hoştu. bill murray in oyunculuğu harika. scarlett a aşık oldum zaten hehe :)[signature][hline]Çirkin kadın yoktur, az vodka vardır.
Azmodai, 09 Haziran 2004 20:21 tarihinde demiş ki:
yalakalik yapmak isteyenler ozelime pls
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...