Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

Abi erkan kaş+hasan üzerinde bi zahmet ısrar ediverelim nedir yani? Oğuzhan ve hasan devir daim şeklinde oynayabilirler gayette orta sahada,yedeği olur biri öbürünün.Zaten bunları yetiştirmek zorundayız çünkü fernandes kontrat bitiminde yolcu,adam premier lige gidecek haklı olarak.Bari önümüzdeki kısıtlı zamanda oraya türk birilerini enjekte edelim.
ERkan Kaş ta şahsen ben ışık görüyorum, eğitime ihtiyacı var.Bu sene karar vermesini ve orta yapma olayını düzeltirse türkiye uzun yıllardan sonra gerçek bir sol kanat oyuncusu kazanmış olur bence.Zaten hücum oyuncularının birinci özelliği yetenekli olmalarıdır, bu adamda yetenek var güzel adam geçiyor.Biraz daha eğitim, pozisyon bilgisi-orta yapma falan iyi kıvama gelir.Kimse demiyor biz bir robben,ribery yetiştireceğiz diye ama türkiyede ortalama bir oyuncu bile yok yani o bölgede iyi oynayan...
Devre arasında takıma alınacak şeyler belli;
Mümkünse 2 bek(sağ-sol), mümkünse bir forvet.
Sosyal ağlarda paylaş

forvete gerek yok artık, pektemek 2. yarı geri dönecek. Mehmet Akyüz gibi harika bir adam var elimizde o niye kullanılmıyor orada garip, gidip sol açık, sağ bek oynatıp adamı küstürüyoruz. Böyle böyle elimizden kayıp gidiyor adam ...

Sol ve sağ bek şart, Hilbert sağda yine canla başla çalışıp kapatıyor açıklarını ama halen tam anlamıyla alışamadı geride oynamaya, çıktı mı sorun oluyor. Arkasında Sivok olmasa daha çok yeriz oradan biz

Sol bek ise olmazsa olmaz, abi alternatifin alternatifi ile oynuyoruz resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

eylenceye taşınabilr belkide
http://im.htspor.com/2012/11/07/791868_detay.jpg?1352274726
-Beşiktaş’ta hatalı yediğim gol sayısı 6-7’yi bulmaz. Ama damga vurduğum maç sayısı 10’u geçer. Toplarda kalite o kadar çok arttı ki şutlarda geçen sene 8 çizerken bu sene 18 çiziyor.

-Casillas ve Buffon’un bazı iyi özelliklerini kendimde görebiliyorum. Rüştü abiyi o kadar çok izledim ki karşı karşıya kaldığım pozisyonlardaki refleksimi ve özelliğimi bu sayede geliştirdim.

-Beşiktaş’ta işler istediğim gibi gitmezse B planım Avrupa’ya gitmek. C planım Milan, Real Madrid. D planım ise efsane olmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi adam doğru diyor aslında, iyi oynuyor az hata yapıyor ama çıkıp dandik kupa maçlarında veya alt sınıf lig maçlarında efsanevi performans gösterip en kilit maçlarda çok çok saçma hareketler yapıp laf yiyor.

Hatalı yediği gol 6-7'yi geçmez belki cidden ama o yediği her golün buruk ve can yakan anıları taraftarda o kadar saklı ki, 30-40 gole bedel :D
Sosyal ağlarda paylaş

İsmail ile 3 yıllık yeni sözleşme yapılmış.

2013-14 sezonu 1,800,000 TL garanti ve 30.000 TL’sı maçbaşı
2014-15 sezonu 1,900,000 TL garanti ve 30.000 TL’sı maçbaşı
2015-16 sezonu 2,000,000 TL garanti ve 30.000 TL’sı maçbaşı ücret ödenecektir.

bu arada belirtmem gerek önceki sözleşmesinde İsmail maç başına 650.000TL + 25.000 maç başı alıyordu.

Hadi ünü arttı, katkısı öyle ya da böyle yüksek ama bir anda 3 katı maaş arttırımı saçma, hele kendileri sürekli KRİZ KRİZ diye ağlarken o yönetimin böyle bir anlaşma yapması daha saçma. Demek ki var paran, saçabiliyorsun.

Çıkıpta paramız yok edebiyatı yapmazlar umarım artık ...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...