Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

ahahah abi sanırsın adam oynadıgı her maçta gasp etti

adam bi maçta kendini yere attı.onu yiyen hakeme değilde adama laf ediliyor.dunyada kendi itek yere atan adam burak yılmaz

barçalılar kendini yere atınca fanboy gibi savunuyorsunuz ama.gsli atınca karaktersiz hırsız

kuyt ceza sahasında egemenle birlikte bir adamı sıkıştırıp penaltı bekleyincede karakterli oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ben burak yılmazı ztn sevmiyorum beğenmiyorum.ama genelde trabzonda 30 gol atana kadar yeto olarak kazma olarak bilinirdi adam

hiç kendini yere atan emek hırsızı olarak ünlenmedi.bize gelince biranda oldu

hep öyleydi abi. bizde de deniyordu paso. Elle topu önüne alıp şampiyon olmuşçasına sevinmesini hala unutamıyorum. Kişilik meselesi tamamen.
Sosyal ağlarda paylaş

Nobre kadar çirkefi de az gelmiştir bu ülkeye, sahi daha sonra BJK'ye transfer olmamış mıydı?

Hala bırakamadınız şu futbolcuları takımlarla/geleneklerle eşleştirme olayını. Yok öyle birşey. 3 büyüklere de inanılmaz düzgün adamlar gelmişken, hepsine de oldukça karaktersiz adamlar gelmiştir/gelecektir. Bunun takımın karakteriyle bir ilgisi yok, çünkü takımların karakteri olmaz. Öyle olsaydı o formaları giyemeyecek bir sürü adam o formaları giyemezdi. Geçelim bu işleri...
Sosyal ağlarda paylaş

Nobre fenerde ki gibi değildi beşiktaş'ta oynarken. Egemen'de pislik bir adamdı beşiktaş'ta sessiz sakin bir adam oldu.

Evet, doğru takımların karakteri olmaz. Ben türkiye'de en çok Lugano dan nefret ettim ama keşke Beşiktaş'ta oynasaydı. Şimdilerde melo da öyle çıldırtıyor milleti Beşiktaş'a da lazım böyle bir adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...