Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topla v0.8 [10mayis12]

Kharon

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

dediğim gibi

moboyu msi gaming 5 alsan daha iyi olur bence ama sana kalmış.

kasa psu iyi, ramler yeterli, ssd standart zaten evo, hdd yi green al abi, depo için kullanacağın diskte 7200lük black e ne ihtiyacın var?

ÇOK PERFORMANSLI OLSUN saldkjladja

bilemedim ya. green black arası çok fark yoksa aslında. hıımmmmm inceleyeyim onu bi.

kasa fanı da, "baştan alayım da serin serin olsun ciciş" gibi düşünmemden. sonra kendim takıp kabloları oraya buraya sallamaya kasmayayım alıyorken alayım işte hazır harcama yapıyorum.

öyle yani
Sosyal ağlarda paylaş

abi şunun bir programı botu falan yok mu ya. mesela ben almak istediğim ekran kartını seçsem, o da ona uygun ana kartları fiyatlarına göre dizse, rami olsun psu olsun sıralasa ben oradan bütçeme göre seçsem uğraşmasam hiç.

var mı böyle bir şey? yoksa biri yapsın şunu uygulama olarak en az 1 milyon downloadı garanti.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

rami cl10 11 2100 2400 lük bişi de alabilirsin 50 lira farkla

ram i öyle bakayım. kasa fanını da attım gitti. ama işlemci soğutucusunu ayrıca alayım ben o zaman. zira inventus da saçma sapan "işlemci soğutucu kit" gibi şeyler var. corsairin soğutucusu güzel. ama o da acil değil herhal OC fln yapacaksak gerekecek?
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

abi şunun bir programı botu falan yok mu ya. mesela ben almak istediğim ekran kartını seçsem, o da ona uygun ana kartları fiyatlarına göre dizse, rami olsun psu olsun sıralasa ben oradan bütçeme göre seçsem uğraşmasam hiç.

var mı böyle bir şey? yoksa biri yapsın şunu uygulama olarak en az 1 milyon downloadı garanti.

ekran kartına göre mobo seçilmez ki?

her ekran kartı her moboda çalışır zaten lel.

sen istediğin performansı söyle ona göre dizsin desen neyse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...