Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahce - Sakarya Spor maçı

Ryan

Öne çıkan mesajlar

said:
Infeqted, 24 Ekim 2004 21:50 tarihinde demiş ki:
lAsT sUrCoVoR sLm

adam gereksiz mesaj atmayın sakaryaspor - fenerbahce maçıyla ilgili mesaj atın diyo sen nelerle uğraşıyosun git hadi bırak yendiniz bravo demekten aciz adamsın ona buna bok atmaya çalışıyosun[signature][hline][i]I'm done feeling like a skeleton, no more sleep walking dead.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

Şu futbou avrupada oynayalım olayını kapatın artık.
Rezil,saklaban olduk.
Avrupada mehmetler muhammedler yok karsımızda takır takır döşüyolar.Ülkemizde futbol fakir gelişmemiş bir olay.Bu sistemin gecilmesi lazım.Yani Sakaryaspor a 50 tane atmısız 100 tane atmısız benim umrumda degil.Bu dünyanın sayılı kuluplerinden olmadıkça türkiyede yıllar 6 cekelim millete benim için bi önemi yok.[signature][hline]Arcane bir icq mesajında demişki :
You have received a message!
yılbaşına kadar oynayamıosam başka oyun oynarım.kafam da girer wow a.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ryan, 24 Ekim 2004 21:54 tarihinde demiş ki:
said:
Infeqted, 24 Ekim 2004 21:50 tarihinde demiş ki:
lAsT sUrCoVoR sLm

adam gereksiz mesaj atmayın sakaryaspor - fenerbahce maçıyla ilgili mesaj atın diyo sen nelerle uğraşıyosun git hadi bırak yendiniz bravo demekten aciz adamsın ona buna bok atmaya çalışıyosun

yani bunu buraya yazdın ya helal olsun,fenerlilerin yazdıklarını okumuyor musun ne?
allam sen bana sabır pls ya...[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

bikere öle sabırlı mabırlı konuşup adamın asabını bozma ikinciside fenerliler eşşekse adamında onlara uymasımı lazım ?
hem azmodai uyardıktan sonra kimse öle abes mi mesaj atmamış[signature][hline][i]I'm done feeling like a skeleton, no more sleep walking dead.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
LasT_SuRviVoR, 24 Ekim 2004 21:49 tarihinde demiş ki:
said:
Azmodai, 24 Ekim 2004 21:48 tarihinde demiş ki:
said:
LasT_SuRviVoR, 24 Ekim 2004 21:43 tarihinde demiş ki:
Liderliği resmen GS den SÖKE SÖKE aldık.

gereksiz provokatif bok atmalar yapmayalim konu sapmasin pls. Mac malum gs ile degil sakarya ile heh.

Ahhh pardon azmo unutmuşum ya insan 6-0 görünce aklı baska bi yere gidiyo sorry :D

said:
LasT_SuRviVoR, 24 Ekim 2004 21:57 tarihinde demiş ki:
Maç bitti topic kitlensin please :) Artık 6akarya ile kardeş takım oldular :)

ryan bunlar ne be kocum,sabrımı da tasırma!!!
artık sana bu cevaplar yeter azmoya saygımdan sana cevap vermiycem bir daha,forum agası[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
Sosyal ağlarda paylaş

nolur hep bana cevap ver..
forum ağası tarzı laflarda ağzına çok güzel yakışıyo yani seni açıyo kişiliğini ön plana çıkarıyo bu ağazlarda konuşmak devam devam..[signature][hline][i]I'm done feeling like a skeleton, no more sleep walking dead.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

ryan laf olsun torba dolsun diyerekten konusma,mesajları okumadan gelip ''bok atma'' gibisinden satasıyosun,cevabını alınca da hırcınlasıyorsun,bunu 2 kere yaptın,mesajları oku anlarsın,yoksa ?[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
Sosyal ağlarda paylaş

kusura bakmasınlar ben orda yalanmı söyledim 6-0 derken yani?Olan bir şeyi söylemem niye bu kadar kızgınlığa sebep oluyor?Neyse kapatın topici ,büyümesin bu tartışma.
+alttaki mesaja : gerçekleri söyleyen lamer oluyomuş.Ne memleket.

[Bu mesaj LasT_SuRviVoR tarafından 24 Ekim 2004 22:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bida cevap atmicam diyip komplekslerine yenik düşüp mesaj atan bi adamsın, ayrıyetten üst mesajımdaki asıl konu olan " onlar eşşekse seninde eşşekmi olman lazım ? "lafını saptıranda benim zaten ve üstüne hala yoksa moksa tarzı konuşmaya devam ediyosun ama senin gibileri çok geldi geçti buralardan hadi canım hadi güzelim seni garbage a alalım..[signature][hline][i]I'm done feeling like a skeleton, no more sleep walking dead.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

ya arsenal - manchester,chelsea - blackburn maçından sonra bizim liglerin görüntülerini izledim.acayip kalitesiz ligimiz var.
kimse kendini dünya üçüncüsüyüz falan diye kandırmasın.

bu futbolun yanında bizimkisi mahalle ligi gibi kalıyo.[signature][hline]I don't think people meant to be by themselves.
That's why actually you find someone you care about, hold them tight.
Because nothing sucks more than feeling all alone,no matter how many people are around. Scrubs
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi şöle bir durum var
Karşılastırdıgımız ülke futblu bulan millet.Daha erken bu karsılastırma için.
Dünyada üc tane kalite lig var
1 - Premier
2 - Seri a
3 - Bundesliga
ben alman futbolundan ve liginden nefret ederim ama en kalite bu üç lig sanırım.
Bizim ülkemizde yavas yavas gelişicek.Ama bütün bu olayların tek bir kaynagı var çeşitlilik olmaması.
Örnegin Premier Ligde Newcastle da yaşayn bir insan newcatle united dan baska takım tutmaz.Zengin bir futbol var çünkü.
Bizim ülkemizde hangi sehre gidersen git herkes tuttugu takım 4 büyükler arasındadır..Yelpaze geniş degil.Hala Anadolu takımıyız dialogları geçiyo ligde.Anadolu takımının tanımıda "imkanları kısıtlı ezik , boynu bukuk bir takım seklinde" biliniyo.[signature][hline]Arcane bir icq mesajında demişki :
You have received a message!
yılbaşına kadar oynayamıosam başka oyun oynarım.kafam da girer wow a.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...