Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Company of Heroes 2

throine

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
ikiside hem orjinal olmus hemde keyifli olmus. saedce unteilere skiller falan bakabildim birer oyun cıp ama güzel duruyolar. özellikle amerikanların o crew muhabbeti baya hoş, deneme fırsatım olmadı ama crew deistirerek vet tasıyabilmek falan varmı acep.

alamanlarında 5 lvl vetlikleri güzel olmus, o commander tipleri falan iyi.
butun doctirinelerine bakmadım daha ama, en yakın sağlam anti tank aleti panther olması biraz garip olmus belki ordan patlak cıkabilir gerisi sağlam. insan bi stug veriri bişi verir cocuklara, o tırı vırı at ile, 70 fuel'lık pumayla, shrecklerle olmaz bu işler. hoş shreckleri daha bi acurate gibi bu alamanların.
Sosyal ağlarda paylaş

bide sey ilginc, amerikayla medic truck cıkarttım sonra captain basktım cift bazookalı olan, otobusten indirdim doktorları askeleri doldurup o armored car tipli araclarıyla beraber koşturdum alman baseinin icine falan, llalalalala direk 3 bazookalı tipler etrafa ates ediyo falan. gerkeirse araca binip saklanıyo vs vs

bide amerikanın o mobile artisi baya hareket halinde arti atıyo nerdeyse, hanı arti atarken duruyoda normaldede aynı shell'ı atıyo ve kostururkende atabiliyo. ilginc olmus. normalde kenardan koseden fire support unitelerinein yakınına piyade sokunca akıllarını alıyoduk bu sefer hem kacıcak hızı ve zırhı hemde pesindeki infantaryi telef edicek ates gucu var bunun
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

butun doctirinelerine bakmadım daha ama, en yakın sağlam anti tank aleti panther olması biraz garip olmus belki ordan patlak cıkabilir gerisi sağlam. insan bi stug veriri bişi verir cocuklara, o tırı vırı at ile, 70 fuel'lık pumayla, shrecklerle olmaz bu işler. hoş shreckleri daha bi acurate gibi bu alamanların.

Anti-tank olarak Jagdpanzer sağlam.

Tabii bir de, yapması kolay olmamakla beraber, Jagtiger var ki tam efsane. Mermileri binaların içinden geçip öteki taraftaki hedefi vuruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha sturmtiger yedim, 2 squad 3 vet conscritp aynı anda oyk oldu, ses gitti falan dedim noluyo v1 mi vermişler obercomand'a megerse sturmtigermıs.

sonra adam reloadlarken farkındada deilim conscritple kostuma rkasından antitank nadeledim hop abandoned, alıp kactım ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Istari said:

ya cahilliğimi mazur görün ama bu company of heroes 2 the western front armies, yeni bir oyun mu yoksa dlc mi? bunu almak için company of heroes 2 sahip olmak mı gerekiyor.

Hayır, gerekmiyor. Yeni gelen ordulardan istersen ikisini birden, istersen tekini alarak oynayabiliyorsun. Multiplayer için ayrı havuzda da değilsin; herkeste hangi ordular olursa olsun birbirleri ile oynayabiliyorlar.

Haliyle diğer ordular için çıkan singleplayer görevleri oynayamazsın. Zaten yeniler için henüz skirmish haricinde singleplayer içerik çıkmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...