Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Company of Heroes 2

throine

Öne çıkan mesajlar

Oynadım geçenlerde bunu ben. bilgisayar yetemedi ya:( her şey lowda oynadım. Ayrıca mal bi oyuncu olmamama rağmen easy computer bile yenemedim oyunda.

Birinci oyununu da oynamamıştım daha önce, dedim bir de onu indiriyim. Kendime geldim oyunu oynayınca ya, full grafikler falan açtım easy computer ezdim de ezdim. çok zevkli oyunmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

ne alakası var abi empire earth ile? szymanowski dinleyen adamlara gelip de "ibrahim tatlıses daha güzel" diyen adamlar gibi olmuşsun resmen. şimdi bu yukarıdaki adamların ikisi de "müzik" yapıyor, dogru da, bambaşka şeyler yani. CoH'un strateji anlayışıyla EE'ninki çok farklı.
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya ondan değil.

ilk empire earth'ü çok iyi yapmışlardı, ondan sonra hiç bi rts'ye ısınamamıstım kendisi yüzünden.

humble bundle'ın tekinden indirmistim coh'u ama işte ee tadını alamadığım için çok dayanamayıp silmiştim, şimdi bu başlığı görünce de eski günlerim geldi yine aklıma.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bole warmth barları var infantarylerin, atesın yanında dğeillerse o düsüyo, 1 dakkada falan ıcınde yavas yavas hasar almaya baslıyolar.

bi atesten dıgerıne gıdıp 30 sn bekliyosun ısınsınlar diye. blizzard sırasınra piyadeyle hucum imkansız yanı.
vision falan düşüyo bide ama onlarda cok bişi ifade etmiyo, saldırmak mümkün olmadığı ıcın.

bide tertipler atesın etrafına toplanıyo ısınsın dıye, blizzard olduğunda herkez ateslre arti spam.
Sosyal ağlarda paylaş

e sadece infantaryler capture ediyo, haliyle elin mahkum.
bide infantaryler güclü zaten, cost efficientlar ve manpower bırıktğı ıcın bı sekilde harcaman lazım.

bazı araclar vet alınca silahları bırakıp capture edebiliyolar ama infantarynın sağladığı versitality yok tabi.

blizzardsız haritalar cok kötü dğeil. genel olarak kötü haraitlar bide işte, acık alan falan yok nerdeyse. mal gibi yapmıslar haritaları. burayı burayı savunucaksınız, buradan buradan saldırıcaksınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard ile ilgili iki önemli nokta:

1- Herhangi bir cover blizzard'ın etkilerinden koruma sağlıyor. Siper alan adamlar ısınmıyor ama üşümeleri duruyor.

2- Halftrack içindeki piyadeler de haliyle donmuyor. O sebeple blizzard olan haritalarda kamyon yapın.

Ben genel olarak memnunum blizzarddan. Bir iki ayar yapılması gerekebilir, ama oynanışa etki eden değişken bir faktör olarak hoşuma gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

ya bole warmth barları var infantarylerin, atesın yanında dğeillerse o düsüyo, 1 dakkada falan ıcınde yavas yavas hasar almaya baslıyolar.

bi atesten dıgerıne gıdıp 30 sn bekliyosun ısınsınlar diye. blizzard sırasınra piyadeyle hucum imkansız yanı.
vision falan düşüyo bide ama onlarda cok bişi ifade etmiyo, saldırmak mümkün olmadığı ıcın.

piyadeleri kalin giyindirtme tarzi bi upgrade olmasi lazim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...